Mall:Kalender/2010/10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 11 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=5 style="background: #FFDEAD;" | Oktoober | !colspan=5 style="background: #FFDEAD;" | Oktoober | ||
|- | |- | ||
| | | 8.–15. oktoober || [http://www.dame100-korbach.de/cms/upload/Web2/EMVeteranen%20Berlin2010.html Euroopa MV Veteranidele] (Eestist osales [[Uno Plakk]]) || 100 || Berliin || | ||
|- | |- | ||
| 16. | <!-- | ||
| 15. oktoober kell 16.30 || [[2010. aasta oktoobri treenerieksam]] esma- ja korduvtaotlejatele || 64 ja 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | |||
|- | |- | ||
| 16 | --> | ||
| 16. oktoober || [[Meelit Männiste mälestusvõistlus (2010)|Meelit Männiste mälestusvõistlus]] || 64 || Abja-Paluoja kultuurimaja || | |||
|- | |- | ||
| | | 16. oktoober || Eesti meistrivõistlused kadettidele poolfinaal - [[Eesti_meistrivõistlused kadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal)|poisid]], [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2010 (64) - tüdrukud (poolfinaal)|tüdrukud]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | ||
|- | |- | ||
| | | 16. oktoober || Iecava 2010 - [http://www.kabeliit.ee/images/b/be/Iecava_2010.xls tabel (.xls)] || 64 || Iecava (Läti) || | ||
|- | |- | ||
| 30.–31. oktoober || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused || 64 || Malemaja || EKL | | 17. oktoober || Eesti meistrivõistlused kadettidele - [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2010 (64) - poisid|poisid]], [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2010 (64) - tüdrukud|tüdrukud]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | ||
|- | |||
| 17. oktoober || [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010 - 10. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp]] || 64 || Malemaja || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]] | |||
|- | |||
| 30.–31. oktoober || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t005 Tulemused] || 64 || Malemaja || EKL | |||
|- | |||
| 30. oktoober – 4. november || Kadettide maailmameistrivõistlused - Eestist osaleb [[Hendrik Tamm]] - [http://www.damsport.be/WK%20Oteppe%2010/Oteppe%20Standings.htm Tulemused] || 100 || Oteppe (Belgia) || FMJD | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 3. november 2010, kell 09:41
Oktoober | ||||
---|---|---|---|---|
8.–15. oktoober | Euroopa MV Veteranidele (Eestist osales Uno Plakk) | 100 | Berliin | |
16. oktoober | Meelit Männiste mälestusvõistlus | 64 | Abja-Paluoja kultuurimaja | |
16. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele poolfinaal - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
16. oktoober | Iecava 2010 - tabel (.xls) | 64 | Iecava (Läti) | |
17. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
17. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
30.–31. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Tulemused | 64 | Malemaja | EKL |
30. oktoober – 4. november | Kadettide maailmameistrivõistlused - Eestist osaleb Hendrik Tamm - Tulemused | 100 | Oteppe (Belgia) | FMJD |