Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal)''' 25. september 2010 {| class=wikitable style="text-align: center;" ! jrk !! nimi !! klubi !! s/a !! w…') |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 15 vahepealset redaktsiooni) | |||
4. rida: | 4. rida: | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! | ! Koht !! Nr!! Nimi !! Sünniaasta !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | ||
|- | |||
|1||3||[[Karl Jaagup Kask]]||1998||[[Nõmme Kabeklubi]]||14b:2||9w:2||7b:2||13w:1||1w:2||2b:2||10w:2||'''13''' | |||
|- | |||
|2||13||[[Andreas Tulva]]||2000||[[Lasnamäe Male-Kabeklubi]]||2w:2||8w:2||4b:2||3b:1||10w:2||1b:1||14w:2||'''12''' | |||
|- | |||
|3||1||[[Andreas Jürgenson]]||2001||[[Nõmme Kabeklubi]]||12w:1||17b:2||6w:2||4w:2||3b:0||13w:1||7b:2||'''10''' | |||
|- | |||
|4-5||8||[[Dan Taidla]]||2000||[[Läänemaa Kabeklubi]]||18w:2||13b:0||11w:1||16b:2||17b:0||12w:2||2w:2||'''9''' | |||
|- | |||
|4-5||17||[[Karmo Saviauk]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||6w:1||1w:0||5b:2||11b:2||8w:2||7b:0||16w:2||'''9''' | |||
|- | |||
|6-9||6||[[Jakko Koort]]||2000||[[Jõgeva Kabeklubi]]||17b:1||16w:2||1b:0||12w:2||2b:1||14b:0||21w:2||'''8''' | |||
|- | |||
|6-9||7||[[Antti Anttikainen]]||1998||[[Läänemaa Kabeklubi]]||:+2.0||11b:2||3w:0||10w:0||19b:2||17w:2||1w:0||'''8''' | |||
|- | |||
|6-9||10||[[Joosep Oks]]||1999||[[Käru]]||20w:2||4b:0||21w:2||7b:2||13b:0||9w:2||3b:0||'''8''' | |||
|- | |||
|6-9||14||[[Kristjan Hinno]]||1999||[[Hiiumaa Kabeklubi]]||3w:0||19b:2||9b:0||21w:2||5b:2||6w:2||13b:0||'''8''' | |||
|- | |||
|10-14||2||[[Antanas Zamulskis]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||13b:0||18w:2||12w:2||9b:2||6w:1||3w:0||8b:0||'''7''' | |||
|- | |||
|10-14||4||[[Reimond Järvsalu]]||2000||[[Nõmme Kabeklubi]]||15b:2||10w:2||13w:0||1b:0||9w:1||16b:0||11w:2||'''7''' | |||
|- | |||
|10-14||5||[[Jan Arro]]||2001||[[Nõmme Kabeklubi]]||16w:1||12b:0||17w:0||15b:2||14w:0||20b:2||9b:2||'''7''' | |||
|- | |- | ||
| | |10-14||12||[[Frank Smirnov]]||1999||[[Lasnamäe Male-Kabeklubi]]||1b:1||5w:2||2b:0||6b:0||20w:2||8b:0||:+2.0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
| | |10-14||16||[[Joosep Harak]]||1998||||5b:1||6b:0||15w:2||8w:0||11b:2||4w:2||17b:0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
| | |15-16||19||[[Kaur-Gaabriel Rajasalu]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||9b:0||14w:0||:+2.0||18b:2||7w:0||21b:0||20w:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
| | |15-16||21||[[Ergo Kruusvee]]||2001||[[Nõmme Kabeklubi]]||11w:0||:+2.0||10b:0||14b:0||18w:2||19w:2||6b:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
| | |17-19||9||[[Erik Sommermann]]||2001||[[Läänemaa Kabeklubi]]||19w:2||3b:0||14w:2||2w:0||4b:1||10b:0||5w:0||'''5''' | ||
|- | |||
|17-19||11||[[Reno Gross]]||1999||[[Käru]]||21b:2||7w:0||8b:1||17w:0||16w:0||15b:2||4b:0||'''5''' | |||
|- | |||
|17-19||15||[[Rasmus Harak]]||2002||||4w:0||20b:1||16b:0||5w:0||:+2.0||11w:0||18b:2||'''5''' | |||
|- | |||
|20||18||[[Karl Richard Esvald]]||2003||[[Nõmme Kabeklubi]]||8b:0||2b:0||20w:2||19w:0||21b:0||:+2.0||15w:0||'''4''' | |||
|- | |||
|21||20||[[Patrick Soome]]||2002||[[Nõmme Kabeklubi]]||10b:0||15w:1||18b:0||:+2.0||12b:0||5w:0||19b:0||'''3''' | |||
|} | |} | ||
27. rida: | 79. rida: | ||
|- | |- | ||
|1||[[Antti Anttikainen]]||1998||[[Läänemaa Kabeklubi]]||X||0||0||'''0'''||'''8. ''' | |1||[[Antti Anttikainen]]||1998||[[Läänemaa Kabeklubi]]||X||0||0||'''0'''||'''8.''' | ||
|- | |- | ||
|2||[[Kristjan Hinno]]||1999||[[Hiiumaa | |2||[[Kristjan Hinno]]||1999||[[Hiiumaa Kabeklubi]]||2||X||2||'''4'''||'''6., pääses finaali''' | ||
|- | |- | ||
| | |3||[[Jakko Koort]]||2000||[[Jõgeva Kabeklubi]]||2||0||X||'''2'''||''' 7.''' | ||
|} | |} | ||
39. rida: | 91. rida: | ||
== Vaata ka == | == Vaata ka == | ||
*[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid | *[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid]] | ||
{{Minikadetid}} | {{Minikadetid}} | ||
[[Kategooria:2010]] | [[Kategooria:2010]] |
Viimane redaktsioon: 20. oktoober 2010, kell 17:21
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid (poolfinaal)
25. september 2010
Koht | Nr | Nimi | Sünniaasta | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Karl Jaagup Kask | 1998 | Nõmme Kabeklubi | 14b:2 | 9w:2 | 7b:2 | 13w:1 | 1w:2 | 2b:2 | 10w:2 | 13 |
2 | 13 | Andreas Tulva | 2000 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 2w:2 | 8w:2 | 4b:2 | 3b:1 | 10w:2 | 1b:1 | 14w:2 | 12 |
3 | 1 | Andreas Jürgenson | 2001 | Nõmme Kabeklubi | 12w:1 | 17b:2 | 6w:2 | 4w:2 | 3b:0 | 13w:1 | 7b:2 | 10 |
4-5 | 8 | Dan Taidla | 2000 | Läänemaa Kabeklubi | 18w:2 | 13b:0 | 11w:1 | 16b:2 | 17b:0 | 12w:2 | 2w:2 | 9 |
4-5 | 17 | Karmo Saviauk | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 6w:1 | 1w:0 | 5b:2 | 11b:2 | 8w:2 | 7b:0 | 16w:2 | 9 |
6-9 | 6 | Jakko Koort | 2000 | Jõgeva Kabeklubi | 17b:1 | 16w:2 | 1b:0 | 12w:2 | 2b:1 | 14b:0 | 21w:2 | 8 |
6-9 | 7 | Antti Anttikainen | 1998 | Läänemaa Kabeklubi | :+2.0 | 11b:2 | 3w:0 | 10w:0 | 19b:2 | 17w:2 | 1w:0 | 8 |
6-9 | 10 | Joosep Oks | 1999 | Käru | 20w:2 | 4b:0 | 21w:2 | 7b:2 | 13b:0 | 9w:2 | 3b:0 | 8 |
6-9 | 14 | Kristjan Hinno | 1999 | Hiiumaa Kabeklubi | 3w:0 | 19b:2 | 9b:0 | 21w:2 | 5b:2 | 6w:2 | 13b:0 | 8 |
10-14 | 2 | Antanas Zamulskis | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 13b:0 | 18w:2 | 12w:2 | 9b:2 | 6w:1 | 3w:0 | 8b:0 | 7 |
10-14 | 4 | Reimond Järvsalu | 2000 | Nõmme Kabeklubi | 15b:2 | 10w:2 | 13w:0 | 1b:0 | 9w:1 | 16b:0 | 11w:2 | 7 |
10-14 | 5 | Jan Arro | 2001 | Nõmme Kabeklubi | 16w:1 | 12b:0 | 17w:0 | 15b:2 | 14w:0 | 20b:2 | 9b:2 | 7 |
10-14 | 12 | Frank Smirnov | 1999 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 1b:1 | 5w:2 | 2b:0 | 6b:0 | 20w:2 | 8b:0 | :+2.0 | 7 |
10-14 | 16 | Joosep Harak | 1998 | 5b:1 | 6b:0 | 15w:2 | 8w:0 | 11b:2 | 4w:2 | 17b:0 | 7 | |
15-16 | 19 | Kaur-Gaabriel Rajasalu | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 9b:0 | 14w:0 | :+2.0 | 18b:2 | 7w:0 | 21b:0 | 20w:2 | 6 |
15-16 | 21 | Ergo Kruusvee | 2001 | Nõmme Kabeklubi | 11w:0 | :+2.0 | 10b:0 | 14b:0 | 18w:2 | 19w:2 | 6b:0 | 6 |
17-19 | 9 | Erik Sommermann | 2001 | Läänemaa Kabeklubi | 19w:2 | 3b:0 | 14w:2 | 2w:0 | 4b:1 | 10b:0 | 5w:0 | 5 |
17-19 | 11 | Reno Gross | 1999 | Käru | 21b:2 | 7w:0 | 8b:1 | 17w:0 | 16w:0 | 15b:2 | 4b:0 | 5 |
17-19 | 15 | Rasmus Harak | 2002 | 4w:0 | 20b:1 | 16b:0 | 5w:0 | :+2.0 | 11w:0 | 18b:2 | 5 | |
20 | 18 | Karl Richard Esvald | 2003 | Nõmme Kabeklubi | 8b:0 | 2b:0 | 20w:2 | 19w:0 | 21b:0 | :+2.0 | 15w:0 | 4 |
21 | 20 | Patrick Soome | 2002 | Nõmme Kabeklubi | 10b:0 | 15w:1 | 18b:0 | :+2.0 | 12b:0 | 5w:0 | 19b:0 | 3 |
Järelmatš 6. finaalikohale
Joosep Oks loobus finaalist.
jrk | Nimi | Sünniaasta | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antti Anttikainen | 1998 | Läänemaa Kabeklubi | X | 0 | 0 | 0 | 8. |
2 | Kristjan Hinno | 1999 | Hiiumaa Kabeklubi | 2 | X | 2 | 4 | 6., pääses finaali |
3 | Jakko Koort | 2000 | Jõgeva Kabeklubi | 2 | 0 | X | 2 | 7. |
Peakohtunikud: Piret Viirma ja Aare Harak
Vaata ka
Eesti meistrivõistlused minikadettidele | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aasta | Rahvusvaheline kabe | Vene kabe | ||||||
Tüdrukud | Poisid | Tüdrukud | Poisid | |||||
Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | |
2013 | Maria Jõesoo | Tabel | Andreas Tulva | Tabel Järelmatš |
||||
2012 | Maria Jõesoo | Põhiturniiri tabel Järelmatš |
Andreas Jürgenson | Tabel | Britta-Elisabeth Koorem | Tabel | Andreas Jürgenson | Tabel Järelmatš |
2011 | Maria Jõesoo | tabel | Karl Jaagup Kask | tabel | Anneli Trees | tabel | Andreas Tulva | tabel |
2010 | Joanna Sild | tabel | Martin Jantson | tabel | Joanna Sild | tabel | Kristjan Hinno | tabel |
2009 | Veronika Pikkel | tabel | Hendrik Tamm | tabel | Veronika Pikkel | tabel | Hendrik Tamm | tabel |
2008 | Veronika Pikkel | tabel | Janek Jaanimäe | tabel | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel |
2007 | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel |
2006 | Elvia Sõber | tabel | Martin Talimets | tabel | Elvia Sõber | tabel | Anti Ingel | tabel |
2005 | Anti Ingel | tabel | ||||||
2004 | Priit Tänav | tabel | ||||||
2003 | Triinu Tammer | tabel | Martin Talimets | tabel | ||||
2002 | Meeli Pällin | tabel |