Mall:Kalender/2016/09: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 7 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000>September</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000>September</font> | ||
|- | |- | ||
| 3. september || Eesti meistrivõistlused välkkabes || 64 || [[Viljandi Gümnaasium]] || [[EKL]] || | | 3. september || Eesti meistrivõistlused välkkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t309/ mehed], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t308/ naised] || 64 || [[Viljandi Gümnaasium]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 4. september || Eesti meistrivõistlused kiirkabes || 64 || [[Viljandi Gümnaasium]] || [[EKL]] || | | 4. september || Eesti meistrivõistlused kiirkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t311/ mehed], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t310/ naised]|| 64 || [[Viljandi Gümnaasium]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 17. september || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | | 17. september || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t312/ poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t313/ tüdrukud]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| 17. september || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva Kabeklubi]] || | | 17. september || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva Kabeklubi]] || | ||
|- | |- | ||
| 18. september || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 9. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 18. september || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t314/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 9. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 24. september || Eesti meistrivõistlused minikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | | 18.-26. september || [http://europedraughts.org/wp-content/uploads/2016/03/EC_Veterans_20161.pdf 15. Euroopa veteranide meistrivõistlused] || 100 || Korbach, Saksamaa || [[EDC]] || Jan Zioltkowski | ||
|- | |||
| 24. september || Eesti meistrivõistlused minikadettidele [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t315/ poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t316/ tüdrukud]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 24. september 2016, kell 08:45
September | |||||
---|---|---|---|---|---|
3. september | Eesti meistrivõistlused välkkabes mehed, naised | 64 | Viljandi Gümnaasium | EKL | Aare Harak |
4. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes mehed, naised | 64 | Viljandi Gümnaasium | EKL | Aare Harak |
17. september | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
17. september | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva Kabeklubi | |
18. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
18.-26. september | 15. Euroopa veteranide meistrivõistlused | 100 | Korbach, Saksamaa | EDC | Jan Zioltkowski |
24. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |