Mall:Kalender/2021/07: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 20 vahepealset redaktsiooni) | |||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 4. juuli || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t537/index.html Tabel]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 4. juuli || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t537/index.html Tabel]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 10. juuli || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Arno Uutma]] | | 10. juuli || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t539/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t538/index.html Naised]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Arno Uutma]] | ||
|- | |- | ||
| 17. juuli ||<b> Eesti meistrivõistlused mikro- ja pisikadettidele</b> || 64 || [Viimsi Haabneeme kool] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | | 17. juuli ||<b> Eesti meistrivõistlused mikro- ja pisikadettidele</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t542/index.html Poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t541/index.html Tüdrukud]|| 64 || [[Viimsi Haabneeme kool]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| | | 17. juuli || Jõgevamaa MV, [http://kabeliit.ee/images/f/fd/Jogevamaa-64-r-kabe-meistrivoistlused-2021.pdf juhend] <br><small>*Võistluste algus kell 10:00</small> || 64 || [[Virtus, Jõgeva]] || [[JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 18. juuli || | | 18. juuli || <b>Eesti meistrivõistlused minikadettidele</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t540/index.html Poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t543/index.html Tüdrukud]|| 64 || [[Viimsi Haabneeme kool]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| | | 18. juuli || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t564/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 7. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kristi Promet]] | ||
|- | |- | ||
| 22.-25. juuli || <b>Eesti | | 22.-25. juuli || <b>[[Eesti naiste 65. meistrivõistlused vene kabes]]</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t545/index.html Turniiritabel]|| 64 || Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| | | 22.-25. juuli || <b>[[Eesti meeste 73. meistrivõistlused vene kabes]]</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t544/index.html Turniiritabel]|| 64 || Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 23.-25. juuli || 57. Saaremaa Kapp - [http://kabeliit.ee/images/c/cb/Saaremaa_kapp.pdf juhend] [http://kabeliit.ee/images/e/e3/Saaremaa_kapp_2021.pdf Turniiritabel] || 64 || Kuressaare|| [[Saaremaa Kabeklubi]] || [[Jaan Truu]] | |||
|- | |||
| 31. juuli || 40. kabetajate kokkutulek <br><small>*Algus kell 10:00</small> || || [[Paduvere, Jõgevamaa]] || [[Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt]] || [[Ülar Poom]] | |||
|- | |||
| 31. juuli || Jõgevamaa MV välkkabes, [http://kabeliit.ee/images/1/1c/Jogevamaa-valkkabe-64r-ja-100r-mv-juhend-2021.pdf juhend] <br><small>*Võistluste algus kell 10:00</small> || 64/100 || [[Paduvere, Jõgevamaa]] || [[JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | |||
|- | |||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 17. oktoober 2021, kell 08:37
Juuli | |||||
---|---|---|---|---|---|
4. juuli | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tabel | 100 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
10. juuli | Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised | 100 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |
17. juuli | Eesti meistrivõistlused mikro- ja pisikadettidele Poisid, Tüdrukud | 64 | Viimsi Haabneeme kool | EKL | Kermo Taimre |
17. juuli | Jõgevamaa MV, juhend *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
18. juuli | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid, Tüdrukud | 64 | Viimsi Haabneeme kool | EKL | Kermo Taimre |
18. juuli | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 7. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Kristi Promet |
22.-25. juuli | Eesti naiste 65. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel | 64 | Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) | EKL | Aare Harak |
22.-25. juuli | Eesti meeste 73. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel | 64 | Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) | EKL | Aare Harak |
23.-25. juuli | 57. Saaremaa Kapp - juhend Turniiritabel | 64 | Kuressaare | Saaremaa Kabeklubi | Jaan Truu |
31. juuli | 40. kabetajate kokkutulek *Algus kell 10:00 |
Paduvere, Jõgevamaa | Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt | Ülar Poom | |
31. juuli | Jõgevamaa MV välkkabes, juhend *Võistluste algus kell 10:00 |
64/100 | Paduvere, Jõgevamaa | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |