Mall:Kalender/2022/04: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 6 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font> | ||
|- | |- | ||
| 2. aprill || <b>Eesti meistrivõistlused kadettidele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t589/index.html poisid], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t590/index.html tüdrukud] || 64 || Elva kultuurikeskus|| [[EKL]] || | | 2. aprill || <b>Eesti meistrivõistlused kadettidele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t589/index.html poisid], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t590/index.html tüdrukud] || 64 || Elva kultuurikeskus|| [[EKL]] || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| 7.–10. aprill || <b>Eesti meistrivõistlused juunioridele</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 7.–10. aprill || <b>Eesti meistrivõistlused juunioridele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t591/index.html noormehed], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t592/index.html neiud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]], [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| 16. aprill || Jõgevamaa veteranide mv <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || Virtus, Jõgeva || [[Jõgeva SVK]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | | 16. aprill || Jõgevamaa veteranide mv <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || Virtus, Jõgeva || [[Jõgeva SVK]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 17. aprill || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022, 4. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 17. aprill || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t594/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022, 4. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| | | 19. aprill || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t595/index.html Firmaspordi Kevadspartakiaad] || 64 || Malemaja || Eesti Firmaspordi Liit || Aare Harak | ||
|- | |- | ||
| || <font color=purple>Noorte EM</font><br><font color=red><b>Turniir edasi lükatud oktoobrisse-novembrisse!</b></font> || 64 || Türgi || [[IDF]] || | | || <font color=purple>Noorte EM</font><br><font color=red><b>Turniir edasi lükatud oktoobrisse-novembrisse!</b></font> || 64 || Türgi || [[IDF]] || |
Viimane redaktsioon: 25. aprill 2022, kell 10:35
Aprill | |||||
---|---|---|---|---|---|
2. aprill | Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, tüdrukud | 64 | Elva kultuurikeskus | EKL | Tarmo Tulva |
7.–10. aprill | Eesti meistrivõistlused juunioridele noormehed, neiud | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak, Kermo Taimre |
16. aprill | Jõgevamaa veteranide mv *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
17. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022, 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. aprill | Firmaspordi Kevadspartakiaad | 64 | Malemaja | Eesti Firmaspordi Liit | Aare Harak |
Noorte EM Turniir edasi lükatud oktoobrisse-novembrisse! |
64 | Türgi | IDF |