Tallinna koolinoorte 2006. a. meistrivõistlused: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
P (Eemaldas lehekülje "Tallinna koolinoorte 2006. a. meistrivõistlused" kaitse: pole teda vaja rohkem kaitsta kui muid artikleid) |
||
(ei näidata ühe teise kasutaja 34 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Tallinna | '''Tallinna koolinoorte 2006. a. meistrivõistlused''' | ||
[[Tallinna Malemaja]] 18. aprill 2006 | [[Tallinna Malemaja]] 18. aprill 2006 | ||
== | == Paremusjärjestus== | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
|- | |||
!Koht !! Võistkond !! Punkte !! Buchholtz | |||
|- | |||
|rowspan="2" | 1 | |||
| '''Tallinna Reaalkool''' | |||
|rowspan="2" | 47 | |||
|- | |||
|[[Konstantin Selli]], [[Martin Talimets]], [[Mark Kristjan Küttim]], [[Heidi Mülla]] | |||
|- | |||
|rowspan="2" |2 | |||
| '''Nõmme Põhikool''' | |||
|rowspan="2" | 43 | |||
|- | |||
|[[Priit Tänav]], [[Art-Mihkel Tedrema]], [[Kristjan Jürgenson]], [[Maret Martsepp]] | |||
|- | |||
|rowspan="2" | 3 | |||
| '''Pääsküla Gümnaasium''' | |||
|rowspan="2" | 40 | |||
|- | |||
|[[Janek Jaanimäe]], [[Erik Jaanimäe]], [[Martin Seppam]], [[Elvia Sõber]] | |||
|- | |||
|rowspan="2" | 4 | |||
| '''Laagna Gümnaasium''' | |||
|rowspan="2" | 36 | |||
|- | |||
|[[Marko Nõmm]], [[Eljus Šipovski]], [[Tõnu Tibar]], [[Veronika Pikkel]] | |||
|- | |||
|rowspan="2" | 5 | |||
| '''Jakob Westholmi Gümnaasium''' | |||
|rowspan="2" | 31 | |||
|- | |||
|[[Jürgen Leesmann]], Kaur Saarmann, Raido Rusch, [[Irina Laškevitš]] | |||
|- | |||
|rowspan="2" |6 | |||
| '''Tõnismäe Reaalkool''' | |||
|rowspan="2" | 29 | |||
|- | |||
|Andrei Rõbinski, Aleksei Fimaier, Vadim Saifulin, Karina Kisselite | |||
|- | |||
|7 || Gustav Adolfi Gümnaasium || 28 || 238 | |||
|- | |||
|8 || Tallinna Ühisgümaasium || 28 || 174 | |||
|- | |||
|9 || Kesklinna Vene Gümnaasium || 27 | |||
|- | |||
|10 || Ranniku Gümnaasium || 26 | |||
|- | |||
|11 || Tallinna Tehnikagümnaasium || 24 || 221 | |||
|- | |||
|12 || Heleni Kool || 24 || 190 | |||
|- | |||
|13 || Järveotsa Gümnaasium || 24 || 166 | |||
|- | |||
|14 || Sikupilli keskkool || 24 || 162 | |||
|- | |||
|15 || Pae Gümnaasium || 22 | |||
|- | |||
|16 || Tallinna Inglise Kolledž || 18 | |||
|- | |||
| – || Ehte Gümnaasium || 18 | |||
|- | |||
| – || Tallinna Humanitaargümnaasium || 10 | |||
|} | |||
Peakohtunik: [[Villem Lüüs]] | |||
==Turniiri tabel== | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
|- | |||
!Koht !! Võistkond !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7!! Punkte | |||
|- | |||
| 1 | |||
| Tallinna Reaalkool | |||
| 8<sup>13</sup> | |||
| 6<sup>7</sup> | |||
| 6<sup>3</sup> | |||
| 6<sup>2</sup> | |||
| 8<sup>17</sup> | |||
| 7<sup>11</sup> | |||
| 6<sup>5</sup> | |||
| '''47''' | |||
|- | |||
| 2 | |||
| Nõmme Põhikool | |||
| 6<sup>4</sup> | |||
| 7<sup>6</sup> | |||
| 7<sup>8</sup> | |||
| 2<sup>1</sup> | |||
| 6<sup>3</sup> | |||
| 7<sup>7</sup> | |||
| 8<sup>11</sup> | |||
| ''' 43''' | |||
|- | |||
| 3 | |||
| Pääsküla Gümnaasium | |||
| 8<sup>10</sup> | |||
| 7<sup>17</sup> | |||
| 2<sup>1</sup> | |||
| 7<sup>4</sup> | |||
| 2<sup>2</sup> | |||
| 8<sup>6</sup> | |||
| 6<sup>7</sup> | |||
| '''40''' | |||
|- | |||
| 4 | |||
| Laagna Gümnaasium | |||
| 2<sup>2</sup> | |||
| 8<sup>14</sup> | |||
| 5<sup>11</sup> | |||
| 1<sup>3</sup> | |||
| 4<sup>5</sup> | |||
| 8<sup>9</sup> | |||
| 8<sup>12</sup> | |||
| '''36''' | |||
|- | |||
| 5 | |||
| Jakob Westholmi Gümnaasium | |||
| 5<sup>9</sup> | |||
| 4<sup>12</sup> | |||
| 4<sup>7</sup> | |||
| 4<sup>11</sup> | |||
| 4<sup>4</sup> | |||
| 8<sup>17</sup> | |||
| 2<sup>1</sup> | |||
| '''31''' | |||
|- | |||
| 6 | |||
| Tõnismäe Reaalkool | |||
| 7<sup>14</sup> | |||
| 1<sup>2</sup> | |||
| 6<sup>12</sup> | |||
| 1<sup>7</sup> | |||
| 8<sup>10</sup> | |||
| 0<sup>3</sup> | |||
| 6<sup>13</sup> | |||
| '''29''' | |||
|- | |||
| 7 | |||
| Gustav Adolfi Gümnaasium | |||
| 8<sup>16</sup> | |||
| 2<sup>1</sup> | |||
| 4<sup>5</sup> | |||
| 7<sup>6</sup> | |||
| 4<sup>9</sup> | |||
| 1<sup>2</sup> | |||
| 2<sup>3</sup> | |||
| '''28''' | |||
|- | |||
| 8 | |||
| Tallinna Ühisgümaasium | |||
| 4<sup>18</sup> | |||
| 6<sup>9</sup> | |||
| 1<sup>2</sup> | |||
| 5<sup>13</sup> | |||
| 2<sup>11</sup> | |||
| 3<sup>12</sup> | |||
| 7<sup>15</sup> | |||
| '''28''' | |||
|- | |||
| 9 | |||
| Kesklinna Vene Gümnaasium | |||
| 3<sup>5</sup> | |||
| 2<sup>8</sup> | |||
| 6<sup>10</sup> | |||
| 6<sup>18</sup> | |||
| 4<sup>7</sup> | |||
| 0<sup>4</sup> | |||
| 6<sup>16</sup> | |||
| '''27''' | |||
|- | |||
| 10 | |||
| Ranniku Gümnaasium | |||
| 0<sup>3</sup> | |||
| 6<sup>16</sup> | |||
| 2<sup>9</sup> | |||
| 4<sup>15</sup> | |||
| 0<sup>6</sup> | |||
| 6<sup>14</sup> | |||
| 8<sup>17</sup> | |||
| '''26''' | |||
|- | |||
| 11 | |||
| Tallinna Tehnikagümnaasium | |||
| 3<sup>12</sup> | |||
| 7<sup>18</sup> | |||
| 3<sup>4</sup> | |||
| 4<sup>5</sup> | |||
| 6<sup>8</sup> | |||
| 1<sup>1</sup> | |||
| 0<sup>2</sup> | |||
| '''24''' | |||
|- | |||
| 12 | |||
| Heleni Kool | |||
| 5<sup>11</sup> | |||
| 4<sup>5</sup> | |||
| 2<sup>6</sup> | |||
| 4<sup>17</sup> | |||
| 4<sup>13</sup> | |||
| 5<sup>8</sup> | |||
| 0<sup>4</sup> | |||
| '''24''' | |||
|- | |||
| 13 | |||
| Järveotsa Gümnaasium | |||
| 0<sup>1</sup> | |||
| 8<sup>15</sup> | |||
| 2<sup>17</sup> | |||
| 3<sup>8</sup> | |||
| 4<sup>12</sup> | |||
| 5<sup>16</sup> | |||
| 2<sup>6</sup> | |||
| '''24''' | |||
|- | |||
| 14 | |||
| Sikupilli keskkool | |||
| 1<sup>6</sup> | |||
| 0<sup>4</sup> | |||
| 2<sup>15</sup> | |||
| 3<sup>16</sup> | |||
| 8<sup>18</sup> | |||
| 2<sup>10</sup> | |||
| 8<sup>+</sup> | |||
| '''24''' | |||
|- | |||
| 15 | |||
| Pae Gümnaasium | |||
| 1<sup>17</sup> | |||
| 0<sup>13</sup> | |||
| 6<sup>14</sup> | |||
| 4<sup>10</sup> | |||
| 4<sup>16</sup> | |||
| 6<sup>+</sup> | |||
| 1<sup>8</sup> | |||
| '''22''' | |||
|- | |||
| 16 | |||
| Tallinna Inglise Kolledž | |||
| 0<sup>7</sup> | |||
| 2<sup>10</sup> | |||
| 5<sup>18</sup> | |||
| 5<sup>14</sup> | |||
| 4<sup>15</sup> | |||
| 3<sup>13</sup> | |||
| 2<sup>9</sup> | |||
| '''18''' | |||
|- | |||
| – | |||
| Ehte Gümnaasium | |||
| 7<sup>15</sup> | |||
| 1<sup>3</sup> | |||
| 6<sup>13</sup> | |||
| 4<sup>12</sup> | |||
| 0<sup>1</sup> | |||
| 0<sup>5</sup> | |||
| –<sup>10</sup> | |||
| '''18''' | |||
|- | |||
| – | |||
| Tallinna Humanitaargümnaasium | |||
| 4<sup>8</sup> | |||
| 1<sup>11</sup> | |||
| 3<sup>16</sup> | |||
| 2<sup>9</sup> | |||
| –<sup>14</sup> | |||
| –<sup>–</sup> | |||
| –<sup>–</sup> | |||
| '''10''' | |||
|} | |||
==Vaata ka== | |||
*[[Tallinna koolide meistrivõistlused (2005)|Tallinna koolide meistrivõistlused (2005) - Tulemused]] | |||
[[Kategooria:2006]] |
Viimane redaktsioon: 19. detsember 2011, kell 14:30
Tallinna koolinoorte 2006. a. meistrivõistlused
Tallinna Malemaja 18. aprill 2006
Paremusjärjestus
Koht | Võistkond | Punkte | Buchholtz |
---|---|---|---|
1 | Tallinna Reaalkool | 47 | |
Konstantin Selli, Martin Talimets, Mark Kristjan Küttim, Heidi Mülla | |||
2 | Nõmme Põhikool | 43 | |
Priit Tänav, Art-Mihkel Tedrema, Kristjan Jürgenson, Maret Martsepp | |||
3 | Pääsküla Gümnaasium | 40 | |
Janek Jaanimäe, Erik Jaanimäe, Martin Seppam, Elvia Sõber | |||
4 | Laagna Gümnaasium | 36 | |
Marko Nõmm, Eljus Šipovski, Tõnu Tibar, Veronika Pikkel | |||
5 | Jakob Westholmi Gümnaasium | 31 | |
Jürgen Leesmann, Kaur Saarmann, Raido Rusch, Irina Laškevitš | |||
6 | Tõnismäe Reaalkool | 29 | |
Andrei Rõbinski, Aleksei Fimaier, Vadim Saifulin, Karina Kisselite | |||
7 | Gustav Adolfi Gümnaasium | 28 | 238 |
8 | Tallinna Ühisgümaasium | 28 | 174 |
9 | Kesklinna Vene Gümnaasium | 27 | |
10 | Ranniku Gümnaasium | 26 | |
11 | Tallinna Tehnikagümnaasium | 24 | 221 |
12 | Heleni Kool | 24 | 190 |
13 | Järveotsa Gümnaasium | 24 | 166 |
14 | Sikupilli keskkool | 24 | 162 |
15 | Pae Gümnaasium | 22 | |
16 | Tallinna Inglise Kolledž | 18 | |
– | Ehte Gümnaasium | 18 | |
– | Tallinna Humanitaargümnaasium | 10 |
Peakohtunik: Villem Lüüs
Turniiri tabel
Koht | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tallinna Reaalkool | 813 | 67 | 63 | 62 | 817 | 711 | 65 | 47 |
2 | Nõmme Põhikool | 64 | 76 | 78 | 21 | 63 | 77 | 811 | 43 |
3 | Pääsküla Gümnaasium | 810 | 717 | 21 | 74 | 22 | 86 | 67 | 40 |
4 | Laagna Gümnaasium | 22 | 814 | 511 | 13 | 45 | 89 | 812 | 36 |
5 | Jakob Westholmi Gümnaasium | 59 | 412 | 47 | 411 | 44 | 817 | 21 | 31 |
6 | Tõnismäe Reaalkool | 714 | 12 | 612 | 17 | 810 | 03 | 613 | 29 |
7 | Gustav Adolfi Gümnaasium | 816 | 21 | 45 | 76 | 49 | 12 | 23 | 28 |
8 | Tallinna Ühisgümaasium | 418 | 69 | 12 | 513 | 211 | 312 | 715 | 28 |
9 | Kesklinna Vene Gümnaasium | 35 | 28 | 610 | 618 | 47 | 04 | 616 | 27 |
10 | Ranniku Gümnaasium | 03 | 616 | 29 | 415 | 06 | 614 | 817 | 26 |
11 | Tallinna Tehnikagümnaasium | 312 | 718 | 34 | 45 | 68 | 11 | 02 | 24 |
12 | Heleni Kool | 511 | 45 | 26 | 417 | 413 | 58 | 04 | 24 |
13 | Järveotsa Gümnaasium | 01 | 815 | 217 | 38 | 412 | 516 | 26 | 24 |
14 | Sikupilli keskkool | 16 | 04 | 215 | 316 | 818 | 210 | 8+ | 24 |
15 | Pae Gümnaasium | 117 | 013 | 614 | 410 | 416 | 6+ | 18 | 22 |
16 | Tallinna Inglise Kolledž | 07 | 210 | 518 | 514 | 415 | 313 | 29 | 18 |
– | Ehte Gümnaasium | 715 | 13 | 613 | 412 | 01 | 05 | –10 | 18 |
– | Tallinna Humanitaargümnaasium | 48 | 111 | 316 | 29 | –14 | –– | –– | 10 |