Mall:Kalender/2023/10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 10 vahepealset redaktsiooni) | |||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 30. september - 1. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused juunioritele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t696/ neiud], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t695/ noormehed] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Arno Uutma]] | | 30. september - 1. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused juunioritele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t696/ neiud], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t695/ noormehed] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Arno Uutma]] | ||
|- | |- | ||
| 7. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t697/ mehed], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t698/ naised]<br | | 7. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t697/ mehed], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t698/ naised]<br> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Robert Antoi | ||
|- | |- | ||
| 8. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b> | | 8. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b>- [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t699/ naised], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t700/ mehed]<br>|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Robert Antoi | ||
|- | |- | ||
| 14. oktoober || 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 4.etapp || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | | 14. oktoober || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t701 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 4.etapp] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 15. oktoober || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 7.etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 15. oktoober || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t702/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 7.etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 21. oktoober || Meelit Männiste mälestusvõistlus kabes - [https://www.kabeliit.ee/images/7/79/Meelit_M%C3%A4nniste_juhend_2023.pdf juhend] || 64 || Abja kultuurimaja || || Gert Elmaste | | 21. oktoober || Meelit Männiste mälestusvõistlus kabes - [https://www.kabeliit.ee/images/7/79/Meelit_M%C3%A4nniste_juhend_2023.pdf juhend] || 64 || Abja kultuurimaja || || Gert Elmaste | ||
|- | |- | ||
| 21. oktoober || <b>Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele | | 21. oktoober || <b>Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t703/ tulemused]</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| 22. oktoober || <b>Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele | | 22. oktoober || <b>Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t704/ Turniiritabel]</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 27. oktoober - 4. november || <b><font color=purple>Noorte MM - [https:// | | 27. oktoober - 4. november || <b><font color=purple>Noorte MM - [https://youth.fmjd.org/ tulemused]</font></b> || 100 || [https://www.hoteldobosz.eu/ Police, Poola] || [[FMJD]] || | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 27. oktoober 2023, kell 14:45
Oktoober | |||||
---|---|---|---|---|---|
30. september - 1. oktoober | Eesti meistrivõistlused juunioritele neiud, noormehed | 64 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |
7. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes - mehed, naised |
64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
8. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes- naised, mehed |
64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
14. oktoober | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 4.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
15. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 7.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. oktoober | Meelit Männiste mälestusvõistlus kabes - juhend | 64 | Abja kultuurimaja | Gert Elmaste | |
21. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - tulemused | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
22. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
27. oktoober - 4. november | Noorte MM - tulemused | 100 | Police, Poola | FMJD |