Mall:Kalender/2024/05: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 16 vahepealset redaktsiooni) | |||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 1. mai || [[Ida- ja Lääne-Kärdla 2024. aasta matš]] || 64 ja 100 || [[Hiiumaa Spordikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | | 1. mai || [[Ida- ja Lääne-Kärdla 2024. aasta matš]] || 64 ja 100 || [[Hiiumaa Spordikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | ||
|- | |- | ||
| 4.-5. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - | | 4.-5. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - </b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t748/ Poisid] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t749/ Tüdrukud]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 11. mai || <b> Eesti meistrivõistlused välkkabes - | | 11. mai || <b> Eesti meistrivõistlused välkkabes - </b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t750/ Mehed] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t751/ Naised]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 12. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kiirkabes - [https:// | | 12. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kiirkabes - </b>[https://www.kabeliit.ee/turniirid/t752/ Mehed] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t753/ Naiste põhiturniir + finaalid] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 19. mai || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 19. mai || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t756/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 19. mai || 3. Viimsi noorteturniir [https://www.kabeliit.ee/images/9/92/Viimsi_noored_2024.pdf Juhend]|| 100 || [https://huvikeskus.ee/ Viimsi Huvikeskus] || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | | 19. mai || 3. Viimsi noorteturniir [https://www.kabeliit.ee/images/9/92/Viimsi_noored_2024.pdf Juhend] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t755/ Tabel]|| 100 || [https://huvikeskus.ee/ Viimsi Huvikeskus] || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 25. mai || Jõgeva Pargikabe 2024 [https://www.kabeliit.ee/images/3/38/J%C3%B5geva_Pargikabe_2024_juhend.pdf Juhend]|| 64 || [[Jõgeva Kabeväljak]] || [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | | 25. mai || Jõgeva Pargikabe 2024 [https://www.kabeliit.ee/images/3/38/J%C3%B5geva_Pargikabe_2024_juhend.pdf Juhend]|| 64 || [[Jõgeva Kabeväljak]] || [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 26. mai|| Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5. etapp [https://drive.google.com/file/d/1hRfNcA7LBRWQ7VnKU-g1wmUn8BQtIBjT/view?usp=sharing Juhend] || 64 || Elva Spordihoone || || | | 26. mai|| 14. Kukesammu turniir - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t759/index.html turniiritabel] || 64 || [[Malemaja]] || [[Nupuklubi]] ||Robert Antoi | ||
|- | |||
| 26. mai|| Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5. etapp [https://drive.google.com/file/d/1hRfNcA7LBRWQ7VnKU-g1wmUn8BQtIBjT/view?usp=sharing Juhend] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t757/index.html A-grupp] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t758/index.html B-grupp]|| 64 || Elva Spordihoone || Elva MMK, Tartumaa Spordiliit || Anna Lütsepp | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 26. mai 2024, kell 16:42
Mai | |||||
---|---|---|---|---|---|
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2024. aasta matš | 64 ja 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
4.-5. mai | Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
11. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes - Mehed Naised | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
12. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Mehed Naiste põhiturniir + finaalid | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
19. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. mai | 3. Viimsi noorteturniir Juhend Tabel | 100 | Viimsi Huvikeskus | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk |
25. mai | Jõgeva Pargikabe 2024 Juhend | 64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
26. mai | 14. Kukesammu turniir - turniiritabel | 64 | Malemaja | Nupuklubi | Robert Antoi |
26. mai | Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5. etapp Juhend A-grupp B-grupp | 64 | Elva Spordihoone | Elva MMK, Tartumaa Spordiliit | Anna Lütsepp |