Mall:Kalender/2018/04: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font> | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 7. aprill || Eesti meistrivõistlused minikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 7. aprill || Eesti meistrivõistlused minikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 8. aprill || Eesti meistrivõistlused kadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 8. aprill || Eesti meistrivõistlused kadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| 9. aprill || Firmaspordi MV <br><small><b>*Algus kell 18:00</b></small> || 64 || [[Malemaja]] || [[Eesti Firmaspordi Liit]] || [[Kermo Taimre]] | | 9. aprill || Firmaspordi MV <br><small><b>*Algus kell 18:00</b></small> || 64 || [[Malemaja]] || [[Eesti Firmaspordi Liit]] || [[Kermo Taimre]] | ||
19. rida: | 19. rida: | ||
| 21. aprill || Jõgevamaa mv 64-r ja 100-r välkkabes <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64/100 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | | 21. aprill || Jõgevamaa mv 64-r ja 100-r välkkabes <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64/100 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 22.-25. aprill || Eesti juuniorite meistrivõistlused || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 22.-25. aprill || Eesti juuniorite meistrivõistlused || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
|- | |- |
Redaktsioon: 15. märts 2018, kell 08:08
Aprill | |||||
---|---|---|---|---|---|
7. aprill | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
8. aprill | Eesti meistrivõistlused kadettidele | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
9. aprill | Firmaspordi MV *Algus kell 18:00 |
64 | Malemaja | Eesti Firmaspordi Liit | Kermo Taimre |
13.-14. aprill | Lehti 3. mäletusturniir | 100 | Arula külalistemaja | EKL | |
14. aprill | Jõgeva KK seeriavõistluse IV etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
15. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. aprill | Jõgevamaa mv 64-r ja 100-r välkkabes *Algus kell 10:00 |
64/100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
22.-25. aprill | Eesti juuniorite meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
28. aprill | Harjumaa MV 2018 | 64 | Jüri Gümnaasium? | Harjumaa Spordiliit, Tabasalu Kabeklubi | |
30.aprill-9. mai | Noorte EM | 64 | Orsha, Valgevene | IDF |