Eesti meistrivõistlused kadettidele 2010 (64) - tüdrukud (poolfinaal): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
11. rida: | 11. rida: | ||
|- | |- | ||
|3||9||[[Karin Makkar]]||1996||[[ | |3||9||[[Karin Makkar]]||1996||[[Jõgeva_Kabeklubi]]||12b:2||2w:2||4b:0||1b:1||3w:2||5w:0||10b:2||'''9''' | ||
|- | |- | ||
26. rida: | 26. rida: | ||
|- | |- | ||
|7-8||8||[[Aire Albri]]||1995||[[ | |7-8||8||[[Aire Albri]]||1995||[[Jõgeva_Kabeklubi]]||4b:0||12w:2||11w:2||10b:0||2b:2||1w:0||5b:0||'''6''' | ||
|- | |- |
Redaktsioon: 20. oktoober 2010, kell 17:15
Eesti kadettide 2010. aasta meistrivõistluste poolfinaal vene kabes tüdrukutele.
Koht | Nr | Nimi | Sünniaasta | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1-2 | 4 | Janet Tamm | 1994 | Pärnumaa SL, Sindi SK Kalju | 8w:2 | 10b:2 | 9w:2 | 5b:1 | 1w:2 | 6b:2 | 2w:2 | 13 |
1-2 | 5 | Joanna Sild | 1997 | Lasnamäe MKK | 3w:2 | 11b:2 | 1w:2 | 4w:1 | 10b:2 | 9b:2 | 8w:2 | 13 |
3 | 9 | Karin Makkar | 1996 | Jõgeva_Kabeklubi | 12b:2 | 2w:2 | 4b:0 | 1b:1 | 3w:2 | 5w:0 | 10b:2 | 9 |
4-6 | 1 | Veronika Pikkel | 1997 | Lasnamäe MKK | 2b:2 | 7w:2 | 5b:0 | 9w:1 | 4b:0 | 8b:2 | 6w:1 | 8 |
4-6 | 3 | Rebeca Riisna | 2001 | Lasnamäe MKK | 5b:0 | 6w:2 | 10b:0 | 11w:2 | 9b:0 | 7w:2 | 12b:2 | 8 |
4-6 | 10 | Anne-Mai Agukas | 2001 | Lasnamäe MKK | 7b:2 | 4w:0 | 3w:2 | 8w:2 | 5w:0 | 11b:2 | 9w:0 | 8 |
7-8 | 2 | Aleksandra Petrova | 1994 | Tamka | 1w:0 | 9b:0 | 7w:2 | 6b:2 | 8w:0 | 12b:2 | 4b:0 | 6 |
7-8 | 8 | Aire Albri | 1995 | Jõgeva_Kabeklubi | 4b:0 | 12w:2 | 11w:2 | 10b:0 | 2b:2 | 1w:0 | 5b:0 | 6 |
9-10 | 6 | Ketlin Õunap | 1999 | Läänemaa | 11b:0 | 3b:0 | 12w:2 | 2w:0 | 7b:2 | 4w:0 | 1b:1 | 5 |
9-10 | 11 | Karolina Joarand | 2002 | Lasnamäe MKK | 6w:2 | 5w:0 | 8b:0 | 3b:0 | 12w:2 | 10w:0 | 7b:1 | 5 |
11 | 7 | Anete Täll | 2003 | Lasnamäe MKK | 10w:0 | 1b:0 | 2b:0 | 12w:2 | 6w:0 | 3b:0 | 11w:1 | 3 |
12 | 12 | Vaba | 9w:0 | 8b:0 | 6b:0 | 7b:0 | 11b:0 | 2w:0 | 3w:0 | 0 |
Finaalis ei saanud osaleda Anne-Mai Agukas (4.-6.) ja Aleksandra Petrova (7.-8.). Seega pääses finaali Aire Albri (7.-8.).
Kohtunik: Piret Viirma ja Aare Harak