Mall:Kalender/2018/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 28.oktoober-03. november || Noorte | | 28.oktoober-03. november || Noorte maailmameistrivõistlused || 100 || || [[FMJD]] || | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 10. november || Eesti | | 10. november || Eesti juunioride meistrivõistlused || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 11. november || Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 11. november || Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|- | |- | ||
| 17. november || Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || | | 17. november || Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 18. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 18. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| | | 24. november || Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |||
| 25. november || Palamuse 22. kabeturniir <br><small><b>*Algus kell 11:00</b></small>|| 64 || Palamuse Gümnaasium || || | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Redaktsioon: 8. september 2018, kell 17:25
November | |||||
---|---|---|---|---|---|
28.oktoober-03. november | Noorte maailmameistrivõistlused | 100 | FMJD | ||
10. november | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL | |
11. november | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL | |
17. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
18. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
24. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
25. november | Palamuse 22. kabeturniir *Algus kell 11:00 |
64 | Palamuse Gümnaasium |