Mall:Kalender/2023/09: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: '<noinclude> {| class=wikitable </noinclude> |- !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> September </font> |- | 9. september || <b>Eesti meistrivõistlused B...') |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 6 kasutaja 22 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> September </font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> September </font> | ||
|- | |- | ||
| | | 2. september || Tartumaa mv Brasiilia kabes/ Elva Kabe 2023 6.etapp [https://drive.google.com/file/d/1lS5lvZ3mq0Gd4RXTuuwqNfSyzgn1j_td/view?usp=sharing Juhend] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t687 A-turniir] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t688 B-turniir]|| 64 || Elva Spordihoone || Tartumaa Spordiliit, Elva MMK || | ||
|- | |- | ||
| | | 9. september || <b>Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t689 Mehed] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t690 Naised] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Robert Antoi]] | ||
|- | |- | ||
| | | 10. september || <b>Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes noortele [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t691 Tabel] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Robert Antoi]] | ||
|- | |- | ||
| 17. september || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 6.etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 16. september ||[https://www.kabeliit.ee/turniirid/t692 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 3.etapp] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |||
| 17. september || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t693/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 6.etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | |||
|- | |||
| 23. september || ESL Jõud meistrivõistlused [https://www.kabeliit.ee/images/0/05/2023_J%C3%B5ud_MV_kabes_juhend.pdf Juhend][https://joud.ee/et/registreeru Registreerumine Jõudi lehel] [https://jogevakabeklubi.ee/turniirid/joud2023/ Kadetid, täiskasvanud] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t694 Minikadetid] || 64 || [[Virtus, Jõgeva]] || [[ESL Jõud, Jõgeva Kabeklubi]] || [[Aare Harak]] | |||
|- | |||
| 30. september - 1. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused juunioritele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t696/ neiud], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t695/ noormehed] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Arno Uutma]] | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 18. detsember 2023, kell 07:22
September | |||||
---|---|---|---|---|---|
2. september | Tartumaa mv Brasiilia kabes/ Elva Kabe 2023 6.etapp Juhend A-turniir B-turniir | 64 | Elva Spordihoone | Tartumaa Spordiliit, Elva MMK | |
9. september | Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes Mehed Naised | 64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
10. september | Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes noortele Tabel | 64 | Malemaja | EKL | Robert Antoi |
16. september | 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 3.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
17. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 6.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23. september | ESL Jõud meistrivõistlused JuhendRegistreerumine Jõudi lehel Kadetid, täiskasvanud Minikadetid | 64 | Virtus, Jõgeva | ESL Jõud, Jõgeva Kabeklubi | Aare Harak |
30. september - 1. oktoober | Eesti meistrivõistlused juunioritele neiud, noormehed | 64 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |