Võistluskalender 2013

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja
Jaanuar
5. jaanuar Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
19. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2013 poisid tüdrukud 64 Malemaja EKL
20. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2013 poisid tüdrukud 100 Malemaja EKL
20. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp 64 Malemaja EKL
26. jaanuar Eesti Kabeliidu üldkoosolek
*algus kell 10:00
Malemaja EKL
26.–27. jaanuar Eesti meeste 58. meistrivõistluste valikturniir tulemused
*algus kell 12:00
100 Malemaja EKL
Veebruar
02. veebruar Einu Ehase X mälestusturniir ja Rapla maakonna MV Juhend Tulemused 64 Kaiu Rahvamaja Rapla Maakonna Spordiliit
02.-03. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2013 100 Malemaja EKL
6. veebruar Tallinna koolinoorte 2013. a. meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna Haridusamet
14. veebruar Rae valla koolinoorte võistlus "Kabeäss 2013" 64 Vaida Põhikool Rae VV
16. veebruar Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
16. veebruar Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse I etapp
*algus kell 15:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
16.-24. veebruar Eesti meeste 58. meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
16.-24. veebruar Eesti naiste 41. meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
17. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir – 2. etapp 64 Malemaja EKL
Märts
2. märts Laagri kooli lahtised meistrivõistlused 64 Laagri kool Laagri kool
Nõmme KK
1.-3. märts XII Maatalimängud 64 Võru Eestimaa Spordiliit Jõud
8. märts Eesti naiste meistrivõistluste järelmatš 1. partii Azojan-Viirma 100 Tallinn EKL
9. märts Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 100 Malemaja EKL
14. märts Eesti naiste meistrivõistluste järelmatš 2. partii Viirma-Azojan 100 Tallinn EKL
17. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp 64 Malemaja EKL
19.–22. märts Eesti meistrivõistlused juunioridele 100 Malemaja EKL
24. märts Jõgeva maakonna meistrivõistlused
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
30. märts Hiiumaa 2013. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Hiiumaa Kabeklubi Kärdla kultuurikeskus
29.–31. märts Nõmme Kevad 100 Nõmme Kabeklubi Nõmme KK
Aprill
03.–08. aprill Euroopa Võistkondlikud MV Juhend Partiid 100 Malemaja EKL, EDC
11.–14. aprill Eesti meeste 65. meistrivõistlused ja Eesti naiste 57. meistrivõistlused 64 Pärnu EKL
13. aprill Jõgevamaa veteranide meistrivõistlused
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
20. aprill Jõgeva maakonna meistrivõistlused
*algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
20. aprill Tallinna 2013. noorte meistrivõistlused vene kabes 64 Malemaja SK Remii
21. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp 64 Malemaja EKL
27.-28. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele 2013 poisid tüdrukud 100 Malemaja EKL
Mai
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla matš 2013 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
4. mai Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
5. mai Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
11. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes mehed naised 100 Malemaja EKL
12. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes
algus kell 12:00 mehed naised
64 Malemaja EKL
12.-18. mai Maailmameistrivõistluste tiitlimatš Schwarzman - Georgiev 100 Nordic Hotel Forum EKL, EDC, FMJD
18. mai Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
18. mai Tallinna noorte meistrivõistlused 2013 100 Malemaja SK Remii
19. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir – 5. etapp 64 Malemaja EKL
25. mai Eesti veteranide meistrivõistlused 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
26. mai Jõgeva Pargikabe 2013 64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva KK
26. mai Üle-Eestiline I klassi õpilaste kabeturniir "Kevad 2013" 100 Nõmme KK Nõmme KK
mai Eesti Kabeliidu 2013. aasta suvine üldkoosolek Malemaja EKL
Juuni
8. juuni Jõgeva maakonna lahtised meistrivõistlused brasiilia kabes
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
8. juuni IV Eesti meistrivõistlused male-kabe kompleksvõistluses 64, male Viljandi Spordikeskuses Viljandi Maleklubi CC Fellin
15. juuni Lohusalu 2013 64 Lohusalu sadam Arno Uutma
16. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir – 6. etapp 64 Malemaja Lasnamäe Male-Kabeklubi
28. juuni Eesti meeste välkkabe meistrivõistluste järelmatš 64 Malemaja EKL
29. juuni - 01. juuli VIII Noorte Mõttemängude Festival Rendžu/Bridž/male/kabe64/kabe100 Malemaja EKL
Juuli
6. juuli Hiiumaa 2013. aasta lahtised esivõistlused vene kabes *algus kell 12.15 64 Kärdla kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi
6. juuli Eesti meistrivõistlused inglise kabes 2013 64 Lasita puhkemaja vint.ee
7. juuli Eesti meistrivõistlused pöördkabes 2013 64 Lasita puhkemaja vint.ee
20. juuli Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
21. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir – 7. etapp 64 Malemaja EKL
24. juuli Reta Puit auhinnaturniir Tulemused 64 Kuresaare Saaremaa Kabeklubi
26.-28. juuli 49. Saaremaa Kapp Tulemused 64 Kuresaare Saaremaa Kabeklubi
29. juuli - 3. august Rahvusvaheline turniir Jõgeva 2013 64 Jõgeva Jõgeva KK
August
1.–7. august Euroopa noorte meistrivõistlused 100 EDC
4. august Rahvusvaheline kiirturniir Jõgeva 2013 100 Jõgeva Jõgeva KK
18. august Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp 64 Malemaja EKL
31. august - 1. september Mõttespordi viievõistluse individuaal 2013 male, vene kabe, (värvivahetusega) gomoku,sudokude lahendamine, bridž. Huvikeskus Kullo Eurosaalis, Mustamäe tee 59, Tallinn Eesti Mottespordiliit
September
7. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes mehed naised 100 Malemaja EKL
8. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
14. september Polina Sergi IV mälestusturniir
*Haapsalu Sotsiaalmaja, Kastani7, Haapsalu. Algus 11:00
64 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi
15. september Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp 64 Malemaja EKL
21. september Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
21. september Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse II etapp
*algus kell 15:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
28. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2013 64 Malemaja EKL
Oktoober
05. oktoober Uno Lintsi IV mälestusturniir
*Haapsalu Sotsiaalmaja, Kastani7, Haapsalu. Algus 11:00
64 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi
12. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele 2013 poisid tüdrukud 64 Malemaja EKL
12. oktoober Meelit Männiste X mälestusvõistlus
*algus kell 12:00
64 Abja kultuurimaja
13. oktoober Saare maakonna 42. kabekarikavõistlused 64 Kuressaare Saaremaa kabeklubi
19. oktoober Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
20. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp 64 Malemaja EKL
24. oktoober Saaremaa kiirturniiride sarja II osavõistlus (64-r- tavakabe) 64 Kuressaare Saaremaa kabeklubi
26. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
26. oktoober - 03. november Pisi- ja minikadettide MM 100 Orša, Valgevene FMJD
November
2.–3. november Nõmme Sügis juhend (.pdf) 64 Pääsküla gümnaasium
Vikerkaare 10 / Põllu 109
Nõmme Kabeklubi
10.-11. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
16. november Eesti juunioride meistrivõistluste poolfinaal - poisid,
poiste järelmatš, tüdrukud, tüdrukute järelmatš
64 Malemaja EKL
17. november Eesti juunioride meistrivõistluste finaal - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
17. november Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp 64 Malemaja EKL
23. november Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
23.-24. november Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Trees-Tamm 100 Malemaja EKL
24. november Orthez'i 9. kabeturniir 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
Detsember
4. detsember Tallinna koolinoorte 2013/14 õ.a. võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja Tallinna Haridusamet
15. detsember Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp /
Aastalõpu turniir 2013

Osavõtumaks: täiskasvanud 2€, noored ja pensionärid 1€
64 Malemaja EKL
15. detsember EKL pidulik vastuvõtt kell 14:00
Malemaja EKL
21. detsember Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp
*algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK
21. detsember Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse III etapp
*algus kell 15:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1994 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 1997 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2000 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2003 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019

Personaalsed tööriistad