Saaremaa kapa kabeturniir 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
2. rida: | 2. rida: | ||
<table class=wikitable> | <table class=wikitable> | ||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Võistleja | <tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Võistleja</th><th>Võistkond</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>9</th><th>10</th><th>11</th><th>12</th><th>13</th><th>14</th><th>15</th><th>16</th><th>17</th><th>18</th><th>19</th><th>20</th><th>21</th><th>22</th><th>Kokku</th><th>Koht</th><th>Koef</th></tr><tr><td>2</td><td>Davis Strazdinš</td><td>Ind. Dobele</td><td></td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1,5</td><td>20.-22.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td> | <tr><td>2</td><td>Regina Pironen</td><td>Bauska/Iecava</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>12,5</td><td>10. (II N)</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>2</td><td>Regina Pironen</td><td>Bauska/Iecava</td><td> | <tr><td>3</td><td>Boris Družinin</td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td>2</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>15,5</td><td>III</td><td>280,5</td></tr></td></tr> | ||
<tr><td>3</td><td>Boris Družinin</td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td> | <tr><td>4</td><td>Dainis Protasovs</td><td>Ind. Dobele</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>3</td><td>19.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>4</td><td>Dainis Protasovs</td><td>Ind. Dobele</td><td> | <tr><td>5</td><td>Arvo Rist</td><td>Ind. Hiiumaa</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>14</td><td>8.-9.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>5</td><td>Arvo Rist</td><td>Ind. Hiiumaa</td><td> | <tr><td>6</td><td>Guntars Purvinš</td><td>Bauska/Iecava</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>17,5</td><td>I</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>6</td><td>Guntars Purvinš</td><td>Bauska/Iecava</td><td> | <tr><td>7</td><td> Janis Jaško</td><td>Pardaugava/Dama</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>7</td><td>17.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>7</td><td> Janis Jaško</td><td>Pardaugava/Dama</td><td> | <tr><td>8</td><td>Arnolds Flemings</td><td>Dobele</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td></td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>7,5</td><td>16.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>8</td><td>Arnolds Flemings</td><td>Dobele</td><td> | <tr><td>9</td><td>Vitalijs Kravcovs</td><td>Bauska/Iecava</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>16,5</td><td>II</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>9</td><td>Vitalijs Kravcovs</td><td>Bauska/Iecava</td><td> | <tr><td>10</td><td>Inge Roots</td><td>Ind. Saaremaa</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>11</td><td>13.-14. (IV N)</td><td>164,5</td></tr></td></tr> | ||
<tr><td>10</td><td>Inge Roots</td><td>Ind. Saaremaa</td><td> | <tr><td>11</td><td>Elvis Robeško</td><td>Ind. Dobele</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>1,5</td><td>20.-22.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>11</td><td>Elvis Robeško</td><td>Ind. Dobele</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td> | <tr><td>12</td><td> Piret Viirma</td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>11</td><td>13.-14. (III N)</td><td>176</td></tr></td></tr> | ||
<tr><td>12</td><td> Piret Viirma</td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td> | <tr><td>13</td><td>Jekaterina Agapova</td><td>Riia Pardaugava/Dama</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>15</td><td>5.-6. (I N)</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>13</td><td>Jekaterina Agapova</td><td>Riia Pardaugava/Dama</td><td>1</td><td> | <tr><td>14</td><td>Juri Lebedev</td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>14</td><td>8.-9.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>14</td><td>Juri Lebedev</td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td> | <tr><td>15</td><td>Viesturs Štelmahers</td><td>Dobele</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>10</td><td>15.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>15</td><td>Viesturs Štelmahers</td><td>Dobele</td><td> | <tr><td>16</td><td>Andrei Naprejenkov </td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>15,5</td><td>4.</td><td>277,5</td></tr></td></tr> | ||
<tr><td>16</td><td>Andrei Naprejenkov </td><td>Sankt-Peterburi TI</td><td>1</td><td> | <tr><td>17</td><td>Jaan Truu</td><td>Ind. Saaremaa</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>11,5</td><td>11.-12.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>17</td><td>Jaan Truu</td><td>Ind. Saaremaa</td><td> | <tr><td>18</td><td>Vladimir Danilov</td><td>Riia Pardaugava/Dama</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>15</td><td>5.-6.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>18</td><td>Vladimir Danilov</td><td>Riia Pardaugava/Dama</td><td> | <tr><td>19</td><td> Janis Liepa</td><td>Ind. Dobele</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>4</td><td>18.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>19</td><td> Janis Liepa</td><td>Ind. Dobele</td><td> | <tr><td>20</td><td> Maksims Mihailovs</td><td>Dobele</td><td>2</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>0</td><td>1,5</td><td>20.-22.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>20</td><td> Maksims Mihailovs</td><td>Dobele</td><td> | <tr><td>21</td><td>Talivaldis Rumitis</td><td>Bauska/Iecava</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>14,5</td><td>7.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>21</td><td>Talivaldis Rumitis</td><td>Bauska/Iecava</td><td> | <tr><td>22</td><td>Anatoli Anissimov</td><td>Riia Pardaugava/Dama</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td></td><td>11,5</td><td>11.-12.</td><td></td></tr> | ||
<tr><td>22</td><td>Anatoli Anissimov</td><td>Riia Pardaugava/Dama</td><td> | |||
</table> | </table> | ||
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin | |||
Korraldaja: Jaan Truu | |||
[[Kategooria:Saaremaa kapp|2010]] | |||
[[Kategooria:2010|Saaremaa kapp]] |
Redaktsioon: 28. juuli 2010, kell 20:01
XLVI Saaremaa kapp Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25.juulil 2010.a..
Jrk | Võistleja | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Kokku | Koht | Koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Davis Strazdinš | Ind. Dobele | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 20.-22. | ||
2 | Regina Pironen | Bauska/Iecava | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 12,5 | 10. (II N) | ||
3 | Boris Družinin | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 15,5 | III | 280,5 | |
4 | Dainis Protasovs | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 19. | ||
5 | Arvo Rist | Ind. Hiiumaa | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 14 | 8.-9. | ||
6 | Guntars Purvinš | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 17,5 | I | ||
7 | Janis Jaško | Pardaugava/Dama | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 17. | ||
8 | Arnolds Flemings | Dobele | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7,5 | 16. | ||
9 | Vitalijs Kravcovs | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 16,5 | II | ||
10 | Inge Roots | Ind. Saaremaa | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 11 | 13.-14. (IV N) | 164,5 | |
11 | Elvis Robeško | Ind. Dobele | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1,5 | 20.-22. | ||
12 | Piret Viirma | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 11 | 13.-14. (III N) | 176 | |
13 | Jekaterina Agapova | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 15 | 5.-6. (I N) | ||
14 | Juri Lebedev | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 14 | 8.-9. | ||
15 | Viesturs Štelmahers | Dobele | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 10 | 15. | ||
16 | Andrei Naprejenkov | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 15,5 | 4. | 277,5 | |
17 | Jaan Truu | Ind. Saaremaa | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 11,5 | 11.-12. | ||
18 | Vladimir Danilov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 15 | 5.-6. | ||
19 | Janis Liepa | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 18. | ||
20 | Maksims Mihailovs | Dobele | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 20.-22. | ||
21 | Talivaldis Rumitis | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 14,5 | 7. | ||
22 | Anatoli Anissimov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 11,5 | 11.-12. |
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin
Korraldaja: Jaan Truu