Saaremaa kapa kabeturniir 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''XLVI Saaremaa kapp''' Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25.juulil 2010.a.. | '''XLVI Saaremaa kapp''' Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25.juulil 2010.a.. | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
|- | |||
!Nr | |||
!Võistleja | |||
!Võistkond | |||
!1 | |||
!2 | |||
!3 | |||
!4 | |||
!5 | |||
!6 | |||
!7 | |||
!8 | |||
!9 | |||
!10 | |||
!11 | |||
!12 | |||
!13 | |||
!14 | |||
!15 | |||
!16 | |||
!17 | |||
!18 | |||
!19 | |||
!20 | |||
!21 | |||
!22 | |||
!Kokku | |||
!Koht | |||
!Koef | |||
|- | |||
|1||[[Davis Strazdinš]]||Ind. Dobele||||1||0||0||0||0||0||0||0||0||2||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0||3||20.-22.|||| | |||
|- | |||
|2||[[Regina Pironen]]||Bauska/Iecava||1||||2||2||1||0||2||2||0||2||2||2||1||1||1||1||0||0||2||2||0||1||25||10. (II N)|||| | |||
|- | |||
|3||[[Boris Družinin]]||Sankt-Peterburi TI||2||0||||2||2||1||2||1||0||2||2||0||1||2||2||1||2||1||2||2||2||2||31||III||280,5|||| | |||
|- | |||
|4||[[Dainis Protasovs]]||Ind. Dobele||2||0||0||||0||0||0||0||0||1||1||0||0||0||0||0||0||0||0||2||0||0||6||19.|||| | |||
|- | |||
|5||[[Arvo Rist]]||Ind. Hiiumaa||2||1||0||2||||0||2||2||2||0||2||2||1||1||2||1||2||1||2||2||0||1||28||8.-9.|||| | |||
|- | |||
|6||[[Guntars Purvinš]]||Bauska/Iecava||2||2||1||2||2||||2||2||1||2||2||1||1||1||2||1||2||1||2||2||2||2||35||I|||| | |||
|- | |||
|7||[[Janis Jaško]]||Pardaugava/Dama||2||0||0||2||0||0||||1||0||0||2||1||0||0||1||0||0||1||2||2||0||0||14||17.|||| | |||
|- | |||
|8||[[Arnolds Flemings]]||Dobele||2||0||1||2||0||0||1||||0||1||1||0||1||0||1||1||0||0||2||2||0||0||15||16.|||| | |||
|- | |||
|9||[[Vitalijs Kravcovs]]||Bauska/Iecava||2||2||2||2||0||1||2||2||||2||2||1||1||1||2||1||2||1||2||2||1||2||33||II|||| | |||
|- | |||
|10||[[Inge Roots]]||Ind. Saaremaa||2||0||0||1||2||0||2||1||0||||2||1||0||0||2||0||2||1||2||2||1||1||22||13.-14. (IV N)||164,5|||| | |||
|- | |||
|11||[[Elvis Robeško]]||Ind. Dobele||0||0||0||1||0||0||0||1||0||0||||0||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||3||20.-22.|||| | |||
|- | |||
|12||[[Piret Viirma]]||Sankt-Peterburi TI||2||0||2||2||0||1||1||2||1||1||2||||1||1||0||0||0||0||2||2||1||1||22||13.-14. (III N)||176|||| | |||
|- | |||
|13||[[Jekaterina Agapova]]||Riia Pardaugava/Dama||2||1||1||2||1||1||2||1||1||2||2||1||||1||1||1||2||1||2||2||1||2||30||5.-6. (I N)|||| | |||
|- | |||
|14||[[Juri Lebedev]]||Sankt-Peterburi TI||2||1||0||2||1||1||2||2||1||2||2||1||1||||1||1||1||1||2||2||1||1||28||8.-9.|||| | |||
|- | |||
|15||[[Viesturs Štelmahers]]||Dobele||2||1||0||2||0||0||1||1||0||0||2||2||1||1||||0||1||0||2||2||1||1||20||15.|||| | |||
|- | |||
|16||[[Andrei Naprejenkov]]||Sankt-Peterburi TI||2||1||1||2||1||1||2||1||1||2||2||2||1||1||2||||2||1||2||2||1||1||31||4.||277,5|||| | |||
|- | |||
|17||[[Jaan Truu]]||Ind. Saaremaa||2||2||0||2||0||0||2||2||0||0||2||2||0||1||1||0||||1||2||2||0||2||23||11.-12.|||| | |||
|- | |||
|18||[[Vladimir Danilov]]||Riia Pardaugava/Dama||2||2||1||2||1||1||1||2||1||1||2||2||1||1||2||1||1||||2||2||1||1||30||5.-6.|||| | |||
|- | |||
|19||[[Janis Liepa]]||Ind. Dobele||2||0||0||2||0||0||0||0||0||0||2||0||0||0||0||0||0||0||||2||0||0||8||18.|||| | |||
|- | |||
|20||[[Maksims Mihailovs]]||Dobele||2||0||0||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||0||0||0||0||0||0||||0||0||3||20.-22.|||| | |||
|- | |||
|21||[[Talivaldis Rumitis]]||Bauska/Iecava||2||2||0||2||2||0||2||2||1||1||2||1||1||1||1||1||2||1||2||2||||1||29||7.|||| | |||
|- | |||
|22||[[Anatoli Anissimov]]||Riia Pardaugava/Dama||2||1||0||2||1||0||2||2||0||1||2||1||0||1||1||1||0||1||2||2||1||||23||11.-12.|||| | |||
|} | |||
Mõtlemisaeg 27` partiile + 4`` käigu eest | Mõtlemisaeg 27` partiile + 4`` käigu eest |
Redaktsioon: 28. juuli 2010, kell 20:28
XLVI Saaremaa kapp Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25.juulil 2010.a..
Nr | Võistleja | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Kokku | Koht | Koef | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Davis Strazdinš | Ind. Dobele | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | ||||
2 | Regina Pironen | Bauska/Iecava | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 25 | 10. (II N) | ||||
3 | Boris Družinin | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 31 | III | 280,5 | |||
4 | Dainis Protasovs | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 19. | ||||
5 | Arvo Rist | Ind. Hiiumaa | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 28 | 8.-9. | ||||
6 | Guntars Purvinš | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 35 | I | ||||
7 | Janis Jaško | Pardaugava/Dama | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14 | 17. | ||||
8 | Arnolds Flemings | Dobele | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15 | 16. | ||||
9 | Vitalijs Kravcovs | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 33 | II | ||||
10 | Inge Roots | Ind. Saaremaa | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 13.-14. (IV N) | 164,5 | |||
11 | Elvis Robeško | Ind. Dobele | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | ||||
12 | Piret Viirma | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 13.-14. (III N) | 176 | |||
13 | Jekaterina Agapova | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 30 | 5.-6. (I N) | ||||
14 | Juri Lebedev | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 28 | 8.-9. | ||||
15 | Viesturs Štelmahers | Dobele | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 20 | 15. | ||||
16 | Andrei Naprejenkov | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 31 | 4. | 277,5 | |||
17 | Jaan Truu | Ind. Saaremaa | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 23 | 11.-12. | ||||
18 | Vladimir Danilov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 30 | 5.-6. | ||||
19 | Janis Liepa | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | 18. | ||||
20 | Maksims Mihailovs | Dobele | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | ||||
21 | Talivaldis Rumitis | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 29 | 7. | ||||
22 | Anatoli Anissimov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 23 | 11.-12. |
Mõtlemisaeg 27` partiile + 4`` käigu eest
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin
Korraldaja: Jaan Truu