Saaremaa kapa kabeturniir 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
2. rida: | 2. rida: | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! nr !! Võistleja !! Võistkond !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! width=20|7 !! width=20|8 !! width=20|9 !! width=20|10 !! width=20|11 !! width=20|12 !! width=20|13 !! width=20|14 !! width=20|15 !! width=20|16 !! width=20|17 !! width=20|18 !! width=20|19 !! width=20|20 !! width=20|21 !! width=20|22 !! punkte !! koht !! koef | |||
|- | |- | ||
|1||[[Davis Strazdinš]]||Ind. Dobele||*||1||0||0||0||0||0||0||0||0||2||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0||3||20.-22. | |||
|- | |- | ||
|2||[[Regina Pironen]]||Bauska/Iecava||1||*||2||2||1||0||2||2||0||2||2||2||1||1||1||1||0||0||2||2||0||1||25||10. (II N) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |3||[[Boris Družinin]]||Sankt-Peterburi TI||2||0||*||2||2||1||2||1||0||2||2||0||1||2||2||1||2||1||2||2||2||2||31||III||280,5 | ||
|- | |- | ||
| | |4||[[Dainis Protasovs]]||Ind. Dobele||2||0||0||*||0||0||0||0||0||1||1||0||0||0||0||0||0||0||0||2||0||0||6||19. | ||
|- | |- | ||
| | |5||[[Arvo Rist]]||Ind. Hiiumaa||2||1||0||2||*||0||2||2||2||0||2||2||1||1||2||1||2||1||2||2||0||1||28||8.-9. | ||
|- | |- | ||
| | |6||[[Guntars Purvinš]]||Bauska/Iecava||2||2||1||2||2||*||2||2||1||2||2||1||1||1||2||1||2||1||2||2||2||2||35||I | ||
|- | |- | ||
| | |7||[[Janis Jaško]]||Pardaugava/Dama||2||0||0||2||0||0||*||1||0||0||2||1||0||0||1||0||0||1||2||2||0||0||14||17. | ||
|- | |- | ||
| | |8||[[Arnolds Flemings]]||Dobele||2||0||1||2||0||0||1||*||0||1||1||0||1||0||1||1||0||0||2||2||0||0||15||16. | ||
|- | |- | ||
| | |9||[[Vitalijs Kravcovs]]||Bauska/Iecava||2||2||2||2||0||1||2||2||*||2||2||1||1||1||2||1||2||1||2||2||1||2||33||II | ||
|- | |- | ||
| | |10||[[Inge Roots]]||Ind. Saaremaa||2||0||0||1||2||0||2||1||0||*||2||1||0||0||2||0||2||1||2||2||1||1||22||13.-14. (IV N)||164,5 | ||
|- | |- | ||
| | |11||[[Elvis Robeško]]||Ind. Dobele||0||0||0||1||0||0||0||1||0||0||*||0||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||3||20.-22. | ||
|- | |- | ||
| | |12||[[Piret Viirma]]||Sankt-Peterburi TI||2||0||2||2||0||1||1||2||1||1||2||*||1||1||0||0||0||0||2||2||1||1||22||13.-14. (III N)||176 | ||
|- | |- | ||
| | |13||[[Jekaterina Agapova]]||Riia Pardaugava/Dama||2||1||1||2||1||1||2||1||1||2||2||1||*||1||1||1||2||1||2||2||1||2||30||5.-6. (I N) | ||
|- | |- | ||
| | |14||[[Juri Lebedev]]||Sankt-Peterburi TI||2||1||0||2||1||1||2||2||1||2||2||1||1||*||1||1||1||1||2||2||1||1||28||8.-9. | ||
|- | |- | ||
| | |15||[[Viesturs Štelmahers]]||Dobele||2||1||0||2||0||0||1||1||0||0||2||2||1||1||*||0||1||0||2||2||1||1||20||15. | ||
|- | |- | ||
| | |16||[[Andrei Naprejenkov]]||Sankt-Peterburi TI||2||1||1||2||1||1||2||1||1||2||2||2||1||1||2||*||2||1||2||2||1||1||31||4.||277,5 | ||
|- | |- | ||
| | |17||[[Jaan Truu]]||Ind. Saaremaa||2||2||0||2||0||0||2||2||0||0||2||2||0||1||1||0||*||1||2||2||0||2||23||11.-12. | ||
|- | |- | ||
| | |18||[[Vladimir Danilov]]||Riia Pardaugava/Dama||2||2||1||2||1||1||1||2||1||1||2||2||1||1||2||1||1||*||2||2||1||1||30||5.-6. | ||
|- | |- | ||
| | |19||[[Janis Liepa]]||Ind. Dobele||2||0||0||2||0||0||0||0||0||0||2||0||0||0||0||0||0||0||*||2||0||0||8||18. | ||
|- | |- | ||
| | |20||[[Maksims Mihailovs]]||Dobele||2||0||0||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||0||0||0||0||0||0||*||0||0||3||20.-22. | ||
|- | |- | ||
| | |21||[[Talivaldis Rumitis]]||Bauska/Iecava||2||2||0||2||2||0||2||2||1||1||2||1||1||1||1||1||2||1||2||2||*||1||29||7. | ||
|- | |- | ||
|22||[[Anatoli Anissimov]]||Riia Pardaugava/Dama||2||1||0||2||1||0||2||2||0||1||2||1||0||1||1||1||0||1||2||2||1||*||23||11.-12. | |||
|22||[[Anatoli Anissimov]]||Riia Pardaugava/Dama||2||1||0||2||1||0||2||2||0||1||2||1||0||1||1||1||0||1||2||2||1||||23||11.-12. | |||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 28. juuli 2010, kell 20:36
XLVI Saaremaa kapp Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25.juulil 2010.a..
nr | Võistleja | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | punkte | koht | koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Davis Strazdinš | Ind. Dobele | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | |
2 | Regina Pironen | Bauska/Iecava | 1 | * | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 25 | 10. (II N) | |
3 | Boris Družinin | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 31 | III | 280,5 |
4 | Dainis Protasovs | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 19. | |
5 | Arvo Rist | Ind. Hiiumaa | 2 | 1 | 0 | 2 | * | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 28 | 8.-9. | |
6 | Guntars Purvinš | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 35 | I | |
7 | Janis Jaško | Pardaugava/Dama | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14 | 17. | |
8 | Arnolds Flemings | Dobele | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15 | 16. | |
9 | Vitalijs Kravcovs | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 33 | II | |
10 | Inge Roots | Ind. Saaremaa | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | * | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 13.-14. (IV N) | 164,5 |
11 | Elvis Robeško | Ind. Dobele | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | |
12 | Piret Viirma | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | * | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 13.-14. (III N) | 176 |
13 | Jekaterina Agapova | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | * | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 30 | 5.-6. (I N) | |
14 | Juri Lebedev | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | * | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 28 | 8.-9. | |
15 | Viesturs Štelmahers | Dobele | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | * | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 20 | 15. | |
16 | Andrei Naprejenkov | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | * | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 31 | 4. | 277,5 |
17 | Jaan Truu | Ind. Saaremaa | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | * | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 23 | 11.-12. | |
18 | Vladimir Danilov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | * | 2 | 2 | 1 | 1 | 30 | 5.-6. | |
19 | Janis Liepa | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 0 | 8 | 18. | |
20 | Maksims Mihailovs | Dobele | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | |
21 | Talivaldis Rumitis | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 1 | 29 | 7. | |
22 | Anatoli Anissimov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | * | 23 | 11.-12. |
Mõtlemisaeg 27` partiile + 4`` käigu eest
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin
Korraldaja: Jaan Truu