Saaremaa kapa kabeturniir 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''XLVI Saaremaa kapp''' Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25.juulil 2010.a.. | '''XLVI Saaremaa kapp''' Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25. juulil 2010.a.. | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" |
Redaktsioon: 28. juuli 2010, kell 20:39
XLVI Saaremaa kapp Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25. juulil 2010.a..
nr | Võistleja | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | punkte | koht | koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Davis Strazdinš | Ind. Dobele | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | |
2 | Regina Pironen | Bauska/Iecava | 1 | * | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 25 | 10. (II N) | |
3 | Boris Družinin | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 31 | III | 280,5 |
4 | Dainis Protasovs | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 19. | |
5 | Arvo Rist | Ind. Hiiumaa | 2 | 1 | 0 | 2 | * | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 28 | 8.-9. | |
6 | Guntars Purvinš | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 35 | I | |
7 | Janis Jaško | Pardaugava/Dama | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14 | 17. | |
8 | Arnolds Flemings | Dobele | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15 | 16. | |
9 | Vitalijs Kravcovs | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 33 | II | |
10 | Inge Roots | Ind. Saaremaa | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | * | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 13.-14. (IV N) | 164,5 |
11 | Elvis Robeško | Ind. Dobele | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | |
12 | Piret Viirma | Sankt-Peterburi TI | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | * | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 13.-14. (III N) | 176 |
13 | Jekaterina Agapova | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | * | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 30 | 5.-6. (I N) | |
14 | Juri Lebedev | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | * | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 28 | 8.-9. | |
15 | Viesturs Štelmahers | Dobele | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | * | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 20 | 15. | |
16 | Andrei Naprejenkov | Sankt-Peterburi TI | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | * | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 31 | 4. | 277,5 |
17 | Jaan Truu | Ind. Saaremaa | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | * | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 23 | 11.-12. | |
18 | Vladimir Danilov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | * | 2 | 2 | 1 | 1 | 30 | 5.-6. | |
19 | Janis Liepa | Ind. Dobele | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 0 | 8 | 18. | |
20 | Maksims Mihailovs | Dobele | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 3 | 20.-22. | |
21 | Talivaldis Rumitis | Bauska/Iecava | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 1 | 29 | 7. | |
22 | Anatoli Anissimov | Riia Pardaugava/Dama | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | * | 23 | 11.-12. |
Mõtlemisaeg 27` partiile + 4`` käigu eest
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin
Korraldaja: Jaan Truu