Saaremaa kapa kabeturniir 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
50. rida: | 50. rida: | ||
'''Saaremaa kapp 2010 Võistkondlik''' | '''Saaremaa kapp 2010 Võistkondlik''' | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
! nr !! Võistkond !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! width=20|7 !! width=20|8 !! width=20|9 !! width=20|10 !! width=20|11 !! width=20|12 !! width=20|13 !! width=20|14 !! width=20|15 !! width=20|16 !! width=20|17 !! width=20|18 !! width=20|19 !! width=20|20 !! width=20|21 !! koht | |||
|- | |||
|1||Bauska/Iecava | |||
|- | |||
|||[[Guntars Purvinš]]||1||1,5||2,5||3,5||4,5||5,5||6,5||7||8||9||10||11||12||12,5||13,5||14,5||15||15,5||16||17||17,5||I | |||
|- | |||
|||[[Vitalijs Kravcovs]]||0,5||1,5||2||3||3,5||4,5||5,5||6||7||8||9||10||10||10,5||11,5||12,5||13,5||14,5||15,5||16||16,5 | |||
|- | |||
|||[[Talivaldis Rumitis]]||1||1||2||3||3||4||5||5,5||6||7||7,5||8||8,5||9||9,5||10,5||11||12||13||13,5||14,5 | |||
|- | |||
|||[[Regina Pironen]]||0||0,5||1||2||3||3,5||3,5||4,5||5,5||5,5||6,5||7,5||8,5||9||9,5||10||10,5||10,5||10,5||11,5||12,5 | |||
|- | |||
|||Kokku||2,5||4,5||7,5||11,5||14||17,5||20,5||23||26,5||29,5||33||36,5||39||41||44||47,5||50||52,5||55||58||61 | |||
|- | |||
|2||Dobele | |||
|- | |||
|||[[Viesturs Štelmahers]]||0,5||0,5||0,5||1,5||2,5||3||3,5||4||4||4,5||4,5||5,5||6,5||7||8||8,5||8,5||9,5||9,5||9,5||10||IV | |||
|- | |||
|||[[Arnolds Flemings]]||0,5||1||1||1||2||3||3||4||4||4,5||5,5||5,5||5,5||6||6||6||6,5||7||7||7,5||7,5 | |||
|- | |||
|||[[Maksims Mihailovs]]||0||0||0||0||0||0||0||0||0,5||0,5||0,5||0,5||0,5||0,5||0,5||0,5||0,5||0,5||0,5||1,5||1,5 | |||
|- | |||
|||Kokku||1||1,5||1,5||2,5||4,5||6||6,5||8||8,5||9,5||10,5||11,5||12,5||13,5||14,5||15||15,5||17||17||18,5||19 | |||
|- | |||
|3||Sankt-Peterburi TI | |||
|- | |||
|||[[Andrei Naprejenkov]]||1||1,5||2||3||4||5||5,5||6||7||7,5||8,5||9||10||11||11,5||12,5||13||13,5||14,5||15||15,5||II | |||
|- | |||
|||[[Boris Družinin]]||1||2||3||3||4||5||6||6,5||7,5||8||8||9||10||10||10,5||11,5||12,5||13||14||14,5||15,5 | |||
|- | |||
|||[[Juri Lebedev]]||0,5||1,5||2,5||3||3,5||4||4,5||5||5,5||6||7||8||8,5||9,5||10||10||11||11,5||12||13||14 | |||
|- | |||
|||[[Piret Viirma]]||1||1,5||2||2,5||2,5||2,5||2,5||2,5||3,5||4,5||5||6||6||7||8||8||8,5||9||10||10,5||11 | |||
|- | |||
|||Kokku||3,5||6,5||9,5||11,5||14||16,5||18,5||20||23,5||26||28,5||32||34,5||37,5||40||42||45||47||50,5||53||56 | |||
|- | |||
|4||Pardaugava/Dama | |||
|- | |||
|||[[Vladimir Danilov]]||0,5||1||1,5||2,5||3||3,5||4,5||5,5||6||6,5||7,5||8||8,5||9||10||11||11,5||12,5||13,5||14||15||III | |||
|- | |||
|||[[Anatoli Anissimov]]||1||1,5||2||2||2||2,5||3,5||4||4,5||5||5||5||6||6,5||7,5||8,5||8,5||9,5||10||10,5||11,5 | |||
|- | |||
|||[[Janis Jaško]]||0||0||0,5||1,5||2,5||2,5||3,5||3,5||3,5||4,5||4,5||4,5||4,5||5||5||5||6||6,5||6,5||6,5||7 | |||
|- | |||
|||[[Jekaterina Agapova]]||1||2||2,5||3,5||4||4,5||5||6||6,5||7,5||8,5||9||10||10,5||11||12||12,5||13||14||14,5||15 | |||
|- | |||
|||Kokku||2,5||4,5||6,5||9,5||11,5||13||16,5||19||20,5||23,5||25,5||26,5||29||31||33,5||36,5||38,5||41,5||44||45,5||48,5 | |||
|} | |||
Redaktsioon: 28. juuli 2010, kell 21:23
XLVI Saaremaa kapp Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25. juulil 2010.a.
nr | Võistleja | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | punkte | koht | koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Davis Strazdinš | Ind. Dobele | * | 0,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 20.-22. | |
2 | Regina Pironen | Bauska/Iecava | 0,5 | * | 1 | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 12,5 | 10. (II N) | |
3 | Boris Družinin | Sankt-Peterburi TI | 1 | 0 | * | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15,5 | III | 280,5 |
4 | Dainis Protasovs | Ind. Dobele | 1 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 19. | |
5 | Arvo Rist | Ind. Hiiumaa | 1 | 0,5 | 0 | 1 | * | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 14 | 8.-9. | |
6 | Guntars Purvinš | Bauska/Iecava | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | * | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 17,5 | I | |
7 | Janis Jaško | Pardaugava/Dama | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | 0,5 | 0 | 0 | 1 | 0,5 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 0 | 0,5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 17. | |
8 | Arnolds Flemings | Dobele | 1 | 0 | 0,5 | 1 | 0 | 0 | 0,5 | * | 0 | 0,5 | 0,5 | 0 | 0,5 | 0 | 0,5 | 0,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,5 | 16. | |
9 | Vitalijs Kravcovs | Bauska/Iecava | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 1 | 1 | * | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 16,5 | II | |
10 | Inge Roots | Ind. Saaremaa | 1 | 0 | 0 | 0,5 | 1 | 0 | 1 | 0,5 | 0 | * | 1 | 0,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 11 | 13.-14. (IV N) | 164,5 |
11 | Elvis Robeško | Ind. Dobele | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 0 | 1,5 | 20.-22. | |
12 | Piret Viirma | Sankt-Peterburi TI | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | * | 0,5 | 0,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 11 | 13.-14. (III N) | 176 |
13 | Jekaterina Agapova | Riia Pardaugava/Dama | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | * | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 15 | 5.-6. (I N) | |
14 | Juri Lebedev | Sankt-Peterburi TI | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | * | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 14 | 8.-9. | |
15 | Viesturs Štelmahers | Dobele | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,5 | 0,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | * | 0 | 0,5 | 0 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 10 | 15. | |
16 | Andrei Naprejenkov | Sankt-Peterburi TI | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | * | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 15,5 | 4. | 277,5 |
17 | Jaan Truu | Ind. Saaremaa | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 0,5 | 0 | * | 0,5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11,5 | 11.-12. | |
18 | Vladimir Danilov | Riia Pardaugava/Dama | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | * | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 15 | 5.-6. | |
19 | Janis Liepa | Ind. Dobele | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 4 | 18. | |
20 | Maksims Mihailovs | Dobele | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1,5 | 20.-22. | |
21 | Talivaldis Rumitis | Bauska/Iecava | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 1 | * | 0,5 | 14,5 | 7. | |
22 | Anatoli Anissimov | Riia Pardaugava/Dama | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | * | 11,5 | 11.-12. |
Saaremaa kapp 2010 Võistkondlik
nr | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bauska/Iecava | ||||||||||||||||||||||
Guntars Purvinš | 1 | 1,5 | 2,5 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 6,5 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 12,5 | 13,5 | 14,5 | 15 | 15,5 | 16 | 17 | 17,5 | I | |
Vitalijs Kravcovs | 0,5 | 1,5 | 2 | 3 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | 13,5 | 14,5 | 15,5 | 16 | 16,5 | ||
Talivaldis Rumitis | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5,5 | 6 | 7 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10,5 | 11 | 12 | 13 | 13,5 | 14,5 | ||
Regina Pironen | 0 | 0,5 | 1 | 2 | 3 | 3,5 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 5,5 | 6,5 | 7,5 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 10,5 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | ||
Kokku | 2,5 | 4,5 | 7,5 | 11,5 | 14 | 17,5 | 20,5 | 23 | 26,5 | 29,5 | 33 | 36,5 | 39 | 41 | 44 | 47,5 | 50 | 52,5 | 55 | 58 | 61 | ||
2 | Dobele | ||||||||||||||||||||||
Viesturs Štelmahers | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1,5 | 2,5 | 3 | 3,5 | 4 | 4 | 4,5 | 4,5 | 5,5 | 6,5 | 7 | 8 | 8,5 | 8,5 | 9,5 | 9,5 | 9,5 | 10 | IV | |
Arnolds Flemings | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4,5 | 5,5 | 5,5 | 5,5 | 6 | 6 | 6 | 6,5 | 7 | 7 | 7,5 | 7,5 | ||
Maksims Mihailovs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | ||
Kokku | 1 | 1,5 | 1,5 | 2,5 | 4,5 | 6 | 6,5 | 8 | 8,5 | 9,5 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | 13,5 | 14,5 | 15 | 15,5 | 17 | 17 | 18,5 | 19 | ||
3 | Sankt-Peterburi TI | ||||||||||||||||||||||
Andrei Naprejenkov | 1 | 1,5 | 2 | 3 | 4 | 5 | 5,5 | 6 | 7 | 7,5 | 8,5 | 9 | 10 | 11 | 11,5 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14,5 | 15 | 15,5 | II | |
Boris Družinin | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | 13 | 14 | 14,5 | 15,5 | ||
Juri Lebedev | 0,5 | 1,5 | 2,5 | 3 | 3,5 | 4 | 4,5 | 5 | 5,5 | 6 | 7 | 8 | 8,5 | 9,5 | 10 | 10 | 11 | 11,5 | 12 | 13 | 14 | ||
Piret Viirma | 1 | 1,5 | 2 | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 3,5 | 4,5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8,5 | 9 | 10 | 10,5 | 11 | ||
Kokku | 3,5 | 6,5 | 9,5 | 11,5 | 14 | 16,5 | 18,5 | 20 | 23,5 | 26 | 28,5 | 32 | 34,5 | 37,5 | 40 | 42 | 45 | 47 | 50,5 | 53 | 56 | ||
4 | Pardaugava/Dama | ||||||||||||||||||||||
Vladimir Danilov | 0,5 | 1 | 1,5 | 2,5 | 3 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 10 | 11 | 11,5 | 12,5 | 13,5 | 14 | 15 | III | |
Anatoli Anissimov | 1 | 1,5 | 2 | 2 | 2 | 2,5 | 3,5 | 4 | 4,5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8,5 | 8,5 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11,5 | ||
Janis Jaško | 0 | 0 | 0,5 | 1,5 | 2,5 | 2,5 | 3,5 | 3,5 | 3,5 | 4,5 | 4,5 | 4,5 | 4,5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6,5 | 6,5 | 6,5 | 7 | ||
Jekaterina Agapova | 1 | 2 | 2,5 | 3,5 | 4 | 4,5 | 5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8,5 | 9 | 10 | 10,5 | 11 | 12 | 12,5 | 13 | 14 | 14,5 | 15 | ||
Kokku | 2,5 | 4,5 | 6,5 | 9,5 | 11,5 | 13 | 16,5 | 19 | 20,5 | 23,5 | 25,5 | 26,5 | 29 | 31 | 33,5 | 36,5 | 38,5 | 41,5 | 44 | 45,5 | 48,5 |
Mõtlemisaeg 27` partiile + 4`` käigu eest
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin
Korraldaja: Jaan Truu