Saaremaa kapa kabeturniir 2010
Allikas: Kabeliit
XLVI Saaremaa kapp toimus Saaremaa Ühisgümnaasiumis 23-25. juulil 2010. Erinevalt tavalisest toimus üksnes vene kabe turniir.
Nr | Võistleja | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Kokku | Koht | Koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Davis Strazdinš | Ind. Dobele | * | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1½ | 20.–22. | |
2 | Regina Pironen | Bauska/Iecava | ½ | * | 1 | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | ½ | 12½ | 10. (II N) | |
3 | Boris Družinin | Peterburi | 1 | 0 | * | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | 15½ | III | 280½ |
4 | Dainis Protasovs | Ind. Dobele | 1 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 19. | |
5 | Arvo Rist | Ind. Hiiumaa | 1 | ½ | 0 | 1 | * | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 0 | ½ | 14 | 8.–9. | |
6 | Guntars Purvinš | Bauska/Iecava | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | * | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | 17½ | I | |
7 | Janis Jaško | Riia | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | ½ | 0 | 0 | 1 | ½ | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 17. | |
8 | Arnolds Flemings | Dobele | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | 0 | ½ | * | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | ½ | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7½ | 16. | |
9 | Vitalijs Kravcovs | Bauska/Iecava | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | 1 | * | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 16½ | II | |
10 | Inge Roots | Ind. Saaremaa | 1 | 0 | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | ½ | 0 | * | 1 | ½ | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | 11 | 13.–14. (IV N) | 164½ |
11 | Elvis Robeško | Ind. Dobele | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | 1½ | 20.–22. | |
12 | Piret Viirma | Peterburi | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | * | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 11 | 13.–14. (III N) | 176 |
13 | Jekaterina Agapova | Riia | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | * | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 15 | 5.–6. (I N) | |
14 | Juri Lebedev | Peterburi | 1 | ½ | 0 | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | * | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | 14 | 8.–9. | |
15 | Viesturs Štelmahers | Dobele | 1 | ½ | 0 | 1 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | * | 0 | ½ | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 10 | 15. | |
16 | Andrei Naprejenkov | Peterburi | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | * | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | 15½ | 4. | 277½ |
17 | Jaan Truu | Ind. Saaremaa | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | * | ½ | 1 | 1 | 0 | 1 | 11,5 | 11.–12. | |
18 | Vladimir Danilov | Riia | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | * | 1 | 1 | ½ | ½ | 15 | 5.–6. | |
19 | Janis Liepa | Ind. Dobele | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 4 | 18. | |
20 | Maksims Mihailovs | Dobele | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1½ | 20.–22. | |
21 | Talivaldis Rumitis | Bauska/Iecava | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | * | ½ | 14½ | 7. | |
22 | Anatoli Anissimov | Riia | 1 | ½ | 0 | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 1 | 1 | ½ | * | 11½ | 11.–12. |
Võistkondlik arvestus
nr | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bauska/Iecava | I | |||||||||||||||||||||
Guntars Purvinš | 1 | 1,5 | 2,5 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 6,5 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 12,5 | 13,5 | 14,5 | 15 | 15,5 | 16 | 17 | 17,5 | ||
Vitalijs Kravcovs | 0,5 | 1,5 | 2 | 3 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | 13,5 | 14,5 | 15,5 | 16 | 16,5 | ||
Talivaldis Rumitis | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5,5 | 6 | 7 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10,5 | 11 | 12 | 13 | 13,5 | 14,5 | ||
Regina Pironen | 0 | 0,5 | 1 | 2 | 3 | 3,5 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 5,5 | 6,5 | 7,5 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 10,5 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | ||
Kokku | 2,5 | 4,5 | 7,5 | 11,5 | 14 | 17,5 | 20,5 | 23 | 26,5 | 29,5 | 33 | 36,5 | 39 | 41 | 44 | 47,5 | 50 | 52,5 | 55 | 58 | 61 | ||
2 | Dobele | IV | |||||||||||||||||||||
Viesturs Štelmahers | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1,5 | 2,5 | 3 | 3,5 | 4 | 4 | 4,5 | 4,5 | 5,5 | 6,5 | 7 | 8 | 8,5 | 8,5 | 9,5 | 9,5 | 9,5 | 10 | ||
Arnolds Flemings | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4,5 | 5,5 | 5,5 | 5,5 | 6 | 6 | 6 | 6,5 | 7 | 7 | 7,5 | 7,5 | ||
Maksims Mihailovs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | ||
Kokku | 1 | 1,5 | 1,5 | 2,5 | 4,5 | 6 | 6,5 | 8 | 8,5 | 9,5 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | 13,5 | 14,5 | 15 | 15,5 | 17 | 17 | 18,5 | 19 | ||
3 | Sankt-Peterburi TI | II | |||||||||||||||||||||
Andrei Naprejenkov | 1 | 1,5 | 2 | 3 | 4 | 5 | 5,5 | 6 | 7 | 7,5 | 8,5 | 9 | 10 | 11 | 11,5 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14,5 | 15 | 15,5 | ||
Boris Družinin | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10,5 | 11,5 | 12,5 | 13 | 14 | 14,5 | 15,5 | ||
Juri Lebedev | 0,5 | 1,5 | 2,5 | 3 | 3,5 | 4 | 4,5 | 5 | 5,5 | 6 | 7 | 8 | 8,5 | 9,5 | 10 | 10 | 11 | 11,5 | 12 | 13 | 14 | ||
Piret Viirma | 1 | 1,5 | 2 | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 3,5 | 4,5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8,5 | 9 | 10 | 10,5 | 11 | ||
Kokku | 3,5 | 6,5 | 9,5 | 11,5 | 14 | 16,5 | 18,5 | 20 | 23,5 | 26 | 28,5 | 32 | 34,5 | 37,5 | 40 | 42 | 45 | 47 | 50,5 | 53 | 56 | ||
4 | Riia Pardaugava/Dama | III | |||||||||||||||||||||
Vladimir Danilov | 0,5 | 1 | 1,5 | 2,5 | 3 | 3,5 | 4,5 | 5,5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 10 | 11 | 11,5 | 12,5 | 13,5 | 14 | 15 | ||
Anatoli Anissimov | 1 | 1,5 | 2 | 2 | 2 | 2,5 | 3,5 | 4 | 4,5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8,5 | 8,5 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11,5 | ||
Janis Jaško | 0 | 0 | 0,5 | 1,5 | 2,5 | 2,5 | 3,5 | 3,5 | 3,5 | 4,5 | 4,5 | 4,5 | 4,5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6,5 | 6,5 | 6,5 | 7 | ||
Jekaterina Agapova | 1 | 2 | 2,5 | 3,5 | 4 | 4,5 | 5 | 6 | 6,5 | 7,5 | 8,5 | 9 | 10 | 10,5 | 11 | 12 | 12,5 | 13 | 14 | 14,5 | 15 | ||
Kokku | 2,5 | 4,5 | 6,5 | 9,5 | 11,5 | 13 | 16,5 | 19 | 20,5 | 23,5 | 25,5 | 26,5 | 29 | 31 | 33,5 | 36,5 | 38,5 | 41,5 | 44 | 45,5 | 48,5 |
Mõtlemisaeg oli 27 minutit partiile + 4 sekundit käigu eest.
Kohtunikud olid Ivar Truu ja Gunnar Usin.
Korraldaja oli Jaan Truu.