Esileht
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
November | ||||
6. november | Orthez'i 6. auhinnaturniir (algus kell 10:00) | 64 | Jõgeva | Jõgeva Kabeklubi |
6. november | Tallinna 2010. aasta lahtised meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Remii |
12. – 14. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
20. – 21. november | Nõmme Sügis | 64 | Nõmme Noortemaja, Mai tn. 23 | Nõmme KK |
21. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Detsember | ||||
4. detsember | Paunvere kabeturniir (algus kell 10:00) | 64 | Palamuse | Palamuse spordiklubi Info: Ellen Kliiman 5258509 |
4.–5. detsember | Eesti juunioride meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL |
4.–12. detsember | FIRST CHINESE (SEMI) OPEN TOURNAMENT | 100 | Xin Tai (Hiina) | Chinese Draughts Association |
11.–12. detsember | Eesti 56. meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | EKL |
17. detsember kell 10.30 |
Tartu SVK jõuluturniir | 64 | Tartu, Kaunase pst 22, (Annelinn) buss nr.5 Anne Gümnaasiumi bussipeatus, Annelinna päevakeskus |
Info Jüri Lätt tel 55638330 |
19. detsember | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 12. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Jaanuar | ||||
4.–8. jaanuar | Rahvusvaheline noorteturniir "Kuldne kabe"
|
64 | Tallinna Pedagoogiline Seminar | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
8. jaanuar | Kurista 41. auhinnaturniir Tulemused (pdf) | 64 | Kurista | |
15.–16. jaanuar | Eesti valdade XIX talimängude valikvõistlused | 64 | kohtadel | Eestimaa Spordiliit Jõud |
16. jaanuar | Jõgeva KK seeriavõistlus - 1. etapp | 64 | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
16. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 1. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
18. jaanuar | Tallinna koolinoorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
22. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
23. jaanuar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
29. jaanuar | Eesti Kabeliidu 2011. aasta üldkoosolek | Malemaja | EKL | |
29. jaanuar – 8. veebruar | Eesti meeste 56. meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
29. jaanuar – 8. veebruar | Eesti naiste 39. meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
29. jaanuar | Jõgeva linna ja valla MV | 64 | SK Virtus | Jõgeva Kabeklubi |
30. jaanuar | Juhan Aidaku X mälestusturniir | 64 | Sürgavere põhikool |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
Kui kellelgi on soov soetada endale kabe laudu (ka 100 ruudulisi) või kellasid, siis palun saatke sellekohane kiri aadressile juhatus@kabeliit.ee
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010 – Üldarvestus |
---|
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp |
Juuni sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
8. juuni 1973 | Veronika Kalmus | meistersportlane |
10. juuni 1945 | Irma Nahkor | meistrikandidaat |
11. juuni 1987 | Riho Briker | |
13. juuni 1942 | Enn Kuuspere | meistrikandidaat |
13. juuni 1949 | Silvia Muru | meistrikandidaat |
13. juuni 1975 | Marge Sandberg | meistrikandidaat |
13. juuni 1979 | Ilona Sinkel | meistrikandidaat |
22. juuni 1993 | Helina Rajasalu | |
26. juuni 1992 | Margit Viirma |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).