Esileht
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja |
---|---|---|---|---|
August | ||||
1.–7. august | Euroopa noorte meistrivõistlused | 100 | Mińsk Mazowiecki (Poola) | EDC |
6.–14. august | Brunssum Open 2010 + Hollandi lahtised meistrivõistlused (Eestist osales Elvia Sõber, kes oli turniiri parim naine) | 100 | Brunssum | |
14.–23. august | incassodivisieyoungmasters (Eestist osales Kadi Veski) | 100 | Hoogeveen | Damclub Hoogeveen |
15. august | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 8. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
24.–31. august | Euroopa meeste meistrivõistlused (Eestist osaleb Argo Unnuk) | 100 | EDC | |
September | ||||
04. september | Eesti meistrivõistlused pöördkabes | 64 | Aarde Villa | EKL/ Vint.ee |
11. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tulemused: Mehed Naised |
100 | Malemaja | EKL |
12. september | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tulemused: Mehed Naised |
64 | Malemaja | EKL |
19. september | Tallinna lahtised meistrivõistlused 2010 ja Enn Rüütsalu mälestusturniir – 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
25. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele poolfinaal - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
26. september | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
Oktoober | ||||
8.–15. oktoober | Euroopa MV Veteranidele (Eestist osales Uno Plakk) | 100 | Berliin | |
16. oktoober | Meelit Männiste mälestusvõistlus | 64 | Abja-Paluoja kultuurimaja | |
16. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele poolfinaal - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
16. oktoober | Iecava 2010 - tabel (.xls) | 64 | Iecava (Läti) | |
17. oktoober | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
17. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 10. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
30.–31. oktoober | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Tulemused | 64 | Malemaja | EKL |
30. oktoober – 4. november | Kadettide maailmameistrivõistlused - Eestist osaleb Hendrik Tamm - Tulemused | 100 | Oteppe (Belgia) | FMJD |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
Kui kellelgi on soov soetada endale kabe laudu (ka 100 ruudulisi) või kellasid, siis palun saatke sellekohane kiri aadressile juhatus@kabeliit.ee
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010 – Üldarvestus |
---|
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp |
Mai sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
1. mai 1944 | Jüri Lätt | FMJD meister kirikabes |
1. mai 1945 | Jüri Siim | meistrikandidaat |
2. mai 1942 | Enno Eerma | meistersportlane |
6. mai 1940 | Boriss Solunkin | |
13. mai 1973 | Anneli Veski | meistersportlane |
14. mai 1972 | Tarvo Kuuspere | meistrikandidaat |
19. mai 1946 | Rein Kirst | meistrikandidaat |
22. mai 1987 | Raido Värik | FMJD meister |
25. mai 1963 | Arno Uutma | rahvusvaheline suurmeister |
31. mai 1977 | Olavi Paavo | meistrikandidaat |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).